Prostorné studio s terasou, komplex Neptun, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 12008
62 000 € ≈ 1 533 880 Kč
Plocha 104 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 5/5
Moře 400 m
Poplatek za služby 330 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Výhled na moře! Nabízíme vám prostorný apartmán o rozloze 1+kk, o celkové ploše 104 m2, který se nachází v posledním pátém podlaží v komplexu Neptun v Kavarně. Apartmán se skládá z jedné velké místnosti, kterou lze předělat na jednu nebo dvě ložnice, má kuchyň, krb a koupelnu s WC a velké terasy s výhledem na moře a bazén. Apartmán je vhodný k rekonstrukci. V případě zájmu pomůžeme s rekonstrukcí i vybavením!

Komplex má bazén, relaxační zóny, krásnou zahradu a parkoviště. Je zajištěna celoroční ostraha 24/7. Poplatek na údržbu činí 650 BGN ročně, přibližně 330€.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
104 m2
Užitná plocha
91.52 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
170 m
Bar
190 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00