Prostorný 1+kk, komplex Amadeus Lux na Slunečním pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11685
42 900 € ≈ 1 061 346 Kč
Plocha 41 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/6
Moře 650 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 1+kk, o velikosti 41 m2, situován ve druhém podlaží ze šesti pater v soukromém komplexu Amadeus Lux na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice: obývací pokoj s odpočinkovou částí, koupelna s toaletou, balkón.

Komplex Amadeus Lux, ve kterém je apartmán situován, se nachází v centrální části známého letoviska Slunečné pobřeží, kde je veškerá občanská vybavenost. Krásná písčitá pláž je vzdálená pouhých 500m. Majitelům a jejich hostům jsou k dispozici:

bazén s relaxační zónou a dětským sektorem

bar u bazénu

dětské hřiště

elegantní restaurace

recepce

zeleň

24 hodinová ostraha

síť obchodů a služeb

Poplatek za údržbu činí 8 €/m2 ročně.

Skvělá nabídka za skvělou cenu, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
2
Počet podlaží
6
Dispozice
1+kk
Plocha
41 m2
Užitná plocha
36.08 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
20 m
Lékař
520 m
Kavárna
110 m
Restaurace
50 m
Bar
70 m
Škola/školka
640 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00