Prostorný 1+kk, komplex Olympia Beach v první linii k moři, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 12018
53 000 € ≈ 1 311 220 Kč
Plocha 39 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 2/5
Moře 20 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme Vám prostorný apartmán 1+kk, o celkové ploše 39.02m2, který se nachází ve druhém podlaží z pěti pater v komplexu Olympia Beach v první linii k moři v Ravda, Bulharsko.

Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s toaletou. Komplex Olympia Beach je perfektní komplex, který se nachází na první linii k moři. Centrum Ravdy je vzdáleny 5 minut pěšky. Veškerá občanská vybavenost a zábava jsou v docházkové vzdálenosti.

Pro milovníky "dynamické" rekreace a nočního života, je jen 4 km vzdálené Sluneční pobřeží - letní rekreační oblast č. 1 v zemi.

V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:

bazén s relaxační zónou, pronájem aut, 24hodinová ostraha, výtah.

Do historického centra Nesebaru, které je zapsáno na seznamu kulturního dědictví UNESCO, jsou to 4 km. Nachází se zde řada kaváren a restaurací. Město je proslulé památkami a nabízí skvělý výhled z přístaviště.

Centrum Slunečného pobřeží, letoviska bulharského pobřeží, se nachází 6 km od komplexu Olympia Beach.

Poplatek za údržbu činí 12€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Plocha
39 m2
Užitná plocha
34.34 m2
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00