Prostorný 2+kk, perfektně udržovaný komplex Balkan Breeze 1, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11877
56 700 € ≈ 1 410 980 Kč
Plocha 55 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/6
Moře 700 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 55m2, situován ve třetím podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Balkan Breeze 1 na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkon.

Komplex, ve kterém je apartmán situován se nachází daleko od hluku na Slunečném pobřeží a můžete si užít klid, o kterém jste vždy snili, a zároveň dostatečně blízko veškerému vybavení, které nabízí nejlepší bulharské přímořské letovisko. Poloha komplexu Balkan Breeze 1 je mezi horami a mořem. Pláž je vzdálena jen 700 metrů. Tyto přírodní podmínky jsou mimořádně zdravé a vhodné pro dovolenou vaši i vaší rodiny. Komplex poskytuje kvalitu a pohodlí, jaké byste očekávali od přímořského rekreačního domu. Společné prostory jsou dokončeny stejně kvalitně jako apartmány. V komplexu je bazén, relaxační zóna, dětské hřiště, bar, parkování, perfektně udržovaný areál, celoroční ochrana. Veškerá občanská vybavenost v místě nebo v blízkém okolí. Nabídka vhodná na pronájem a celoročně bydlení. Poplatek na údržbu činí 8€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
55 m2
Užitná plocha
48.4 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
280 m
Lékař
620 m
Kavárna
270 m
Restaurace
140 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00