Prostorný 2+kk přímo na pláži, nádherný výhled, Byala

Byala, Bulharsko – ID 10164
101 500 € ≈ 2 561 353 Kč
Plocha 133 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/6
Moře 5 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

První linie a s výhledem na moře! Nabízíme nádherný 2+kk, upravený na 3+kk, který se nachází v první líni v luxusním rezidenčním komplexu Silver Beach v klidném a malebném přímořském městě Byala. Apartmán se nachází ve třetím patře a sestává ze vstupní haly, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, prostorné ložnice, rozdělené na dvě části - ložnice pro rodiče a ložnice pro děti, koupelna s WC, samostatné WC a prostorná terasa se vstupem z obou pokojů. Ze všech oken apartmánu i z terasy je přímý, nádherný výhled na moře.

Zastavěná plocha je 102 m2, celková plocha 133 m2.

Apartmán je kompletně zařízen a vybaven vším potřebným a připraven k bydlení.

Obytný komplex Silver Beach, ve kterém je byt situován se nachází v první linii k moři, je perfektně udržovaný a má následující vybavení: dva bazény pro dospělé a děti, relaxační prostor s lehátky a slunečníky, posilovnu, hernu, konferenční místnost. V budově je výtah. Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
133 m2
Užitná plocha
102 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
850 m
Lékař
1 km
Kavárna
4 km
Restaurace
220 m
Bar
60 m
Škola/školka
610 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00