Prostorný 2+kk, v komplexu Boomerang, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12022
85 800 € ≈ 2 124 837 Kč
Plocha 81 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 6/6
Moře 400 m
Poplatek za služby 12 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme Vám prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o celkové ploše 81,11m2, situován v posledním šestém podlaží v komplexu Boomerang na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon se severní orientací a panoramatickým výhledem na Starou Planinu. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle fotografií.

komplex nabízí hostům: soukromý bazén, relaxační zónu, zahradu, 24h ochranu a parkoviště.

Výhody koupě této nemovitosti:

1. Jako majitel apartmánu v resortním komplexu Slunečné pobřeží budete mít přístup k celé řadě vybavení, jako jsou bazény, lázeňská centra, restauraci, sportovní zařízení a další. Budete si užívat tyto vymoženosti za všech okolností, které poskytují pohodlí a potěšení v letní sezóně.

2. Investiční potenciál a příležitost k zisku: Sunny Beach je jedna

z nejoblíbenějších letovisek v Bulharsku a přitahuje v létě velké proudy turistů. Jako majitel apartmánu tam budete mít možnost k osobnímu užívání a zároveň ho můžete pronajímat

turistů v sezóně. To je příležitost pro pasivní příjem a další příjem pro vás. Tento potenciál činí nákupem bytu na Slunečním pobřeží atraktivní investiční příležitost.

Vzdálenost od moře je pouhých 400 metrů.

Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
6
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
81 m2
Užitná plocha
70.88 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
180 m
Lékař
380 m
Kavárna
180 m
Restaurace
100 m
Bar
250 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00