Prostorný 3+kk, 400m od moře, komplex Sun Sea 2, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 12310
99 000 € ≈ 2 510 640 Kč
Plocha 87 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/4
Moře 400 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme Vám apartmán o rozloze 3+kk, o velikosti 87,98m2, situován v přízemí ze čtyř pater, v komplexu Sun Sea 2, Ravda, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice (jedna z ložnic nemá okno), koupelna s toaletou a terasa.

Apartmán se nachází v komplexu Sun Sea Resort 2, jen 400 metrů od pláže.

V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:

Bazén s relaxační zónou, udržovaná zahrada, bar a restaurace, 24h ochrana. Možnost parkování mimo areál.

Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
87 m2
Užitná plocha
77.43 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00