Prostorný 3+kk, komplex Holiday Fort Knox, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12674
65 500 € ≈ 1 662 063 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/3
Moře 800 m
Poplatek za služby 14 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme hezký 3+kk, o celkové ploše 60 m2, situován ve třetím podlaží ze čtyř pater, v komplexu Holiday Fort Club na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a terasa. Areál se nachází v bezprostřední blízkosti aquaparku Action. Krásná pláž Slunečné pobřeží je vzdálená 10-12 minut chůze ( 800 metrů) a 500 metrů od centra letoviska nabízejícího různé možnosti zábavy.

Holiday and Orchid Fort Club je "nejzelenější" rezidenční resortový komplex v letovisku Slunečné pobřeží!

Samotná plocha terénních úprav (trávníky, zelené plochy) je více než 45 000 m2, což je více než 65 % z celkové plochy lokality, kde se obytný soubor nachází. Ideální místo pro bydlení a letní dovolenou!

Infrastruktura Fort & Club Holiday & Orchid:

- 2 restaurace s evropskou a bulharskou kuchyní

- Bar

- 9 bazénů pro dospělé a děti, s dohledem nad bezpečností rekreantů profesionálními plavčíky

- lehátka kolem bazénů zdarma

- 2 tobogány

- Kulečník a stolní tenis

- Supermarket

- Obchody

- Směnárna

- Dětské hřiště s houpačkami a skluzavkami

- "Relax" zóna "oáza" se stromy, květinami, trávníkem

- Venkovní fitness zařízení

- Tenisový klub

- Internetový klub

- Kadeřnictví

- Auta k pronájmu

- Masáže

- Parkování, zdarma pro majitele a hosty

- 2 kancelářské recepce (objednání všech typů služeb, exkurzí atd.)

Poplatek na údržbu činí 13,50€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
60 m2
Užitná plocha
52.8 m2
Terasa
Ano
Bazén
9 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
430 m
Lékař
710 m
Kavárna
500 m
Restaurace
150 m
Bar
20 m
Škola/školka
730 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00