Prostorný 3+kk s výhledem na moře, 100m od pláže, bohatě vybavený komplex, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10978
109 000 € ≈ 2 712 465 Kč
Plocha 115 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/4
Moře 100 m
Poplatek za služby 13 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti 3+kk, o velikosti 115m2, situován v prvním nadzemním podlaží ze čtyř pater v nejzelenějším komplexu Green Fort, Bulharsko. Vzdálenost od nejbližší pláže je pouhých 100 metrů, veškerá občanská vybavenost je také v docházkové vzdálenosti. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou a dvě terasy s výhledem na moře a zeleň. Cena je včetně nábytku a vybavení.

Komplex Green Fort, ve kterém je apartmán situován se nachází mezi letovisky Slunečné pobřeží a Sveti Vlas na kopci obklopeném lesem, ve druhé linii k moři, 100 metrů od pláže a poblíž občanské vybavenosti a místních zajímavostí. V blízkosti je velký supermarket a autobusova zastávka. Komplex se skládá z několika budov. Díky své jedinečné poloze nabízí výjimečnou kombinaci mořského a horského klimatu. Je ideální pro rodiny s dětmi a je v celoročním provozu.

Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: tobogány, dětské hřiště, plavecký bazén, jacuzzi, relaxační zónu, tenisový kurt, fotbalové hřiště, parkování, zelený, upravený areál, 24h bezpečnost.

Poplatek 13,20€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sveti Vlas se nachází na nejlepším místě na bulharském pobřeží Černého moře - na úpatí svahů Balkánu, které postupně sestupují do křišťálově čisté vody rozlehlého Černého moře. Tato příznivá kombinace znamená mnoho slunečných dnů (průměrně 260 ročně), chladné odpoledne, čistý vzduch a ideální podmínky pro léčbu nemocí horních cest dýchacích.

Kromě ideálního klimatu, které je blízko Středozemního moře, má Sveti Vlas zajímavou historii. Asi před 1800 lety byla místo luxusních přístavů a rekreačních komplexů thrácká svatyně. V té době bylo město pojmenováno Larissa a teprve 14. století přijalo jméno Sveti Vlas, patrona obchodníků.

Pláž letoviska je dlouhá 1,5 km a v průměru 16 m. Existují tři krásné pláže s jemným zlatým pískem, které podle Evropské komise patří k nejčistším pro koupání v Bulharsku.

Pokud hledáte párty, Slunečné pobřeží je jen pár minut jízdy autem, a pokud se budete chtít podívat na památky, jedinečné město Nessebar a jeho historického a kulturního dědictví jsou vzdálené 10 km. V roce 2007 byl ve městě Sveti Vlas otevřen největší jachetní přístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jachet.

Jsou zde i zajímavé akce - každoročně v polovině července se koná plachetní regata „St. Vlas“ a v srpnu superskokanová rally pod stejným názvem.

Sveti Vlas je evropské město, které fascinuje všemi ročními obdobími. Podzim je velmi měkký a teplý, jaro inspiruje krásou kvetoucí vegetace a v zimě vás zasněžené svahy Stara Planina ponoří do zasněžené pohádky. V městě je veškerá občanská vybavenost pro pohodlný život. V Sveti Vlasu všechny nemovitosti, které nabízíme jsou vhodně k trvalému bydlení

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
115 m2
Užitná plocha
101 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
190 m
Lékař
880 m
Kavárna
250 m
Restaurace
140 m
Bar
210 m
Škola/školka
650 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00