Prostorný 3+kk, se zahrádkou, možnost na splátky, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11746
52 300 € ≈ 1 326 328 Kč
Plocha 89 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/5
Moře 600 m
Poplatek za služby 13 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Možnost prodeje na splátky! Představujeme Vám prostorný 3+kk, o celkové ploše 89m2 + zahrádka 20m2, nacházející se v přízemí v komplexu Holiday Fort Golf Club a Orchid Fort Garden na Slunečním pobřeží, Bulharsko. Nyní máte skvělou příležitost pořídit apartmán s akontací 52300 € a zbylých 38700 € na měsíční splátky bez navýšení, tzn., že nepřeplatíte ani 1 € navíc.

Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou, balkon a zahrádka. Apartmán je hezky zařízený a je situován v západní části resortu, pouze pár stovek metrů od písečných pláží. Komplex je místem plným přírodních krás a nabízí výjimečnou kombinaci hor a mořského vzduchu. Zahradní část komplexu je plocha plná rostlin a stromů o rozloze 15 000m2. Majitelé se zde cítí pohodlně také díky domácí atmosféře relaxační zóny s vodními plochami, skalkami a výhledem do zeleně. Další výhodou lokality je bezprostřední blízkost přírodní rezervace “Kalina” a centrum Slunečného pobřeží. Komplex je vybudován na velkém prostoru, ale přesto nabízející všechny vymoženosti luxusního komplexu – 3 restaurace s mořskou kuchyní, italskou kuchyní a středomořskou kuchyní, bar, kavárnu vídeňského stylu, bazény pro děti a dospělé, obchody, sauny, směnárny, hřiště pro děti, tenisové kurty a fotbalové hřiště, internetovou kavárnu, půjčovnu aut a hlídané parkoviště. Vlastníci nemovitostí v komplexu jsou blízko všem zábavným a rekreačním aktivitám na břehu Černého moře. Aquapark nabízí vodní atrakce pro všechny věkové kategorie, koktejlové bary a restaurace. Rodiče mohou odpočívat s jistotou, že jejich děti jsou v bezpečí během svých hrátek ve vodním zámku nebo v bazénku pro batolata. V jiných částech komplexu se nachází následující vybavení: 3 Restaurace – mořská kuchyně, italská kuchyně a středomořská kuchyně, bary, kavárna, 6 bazénů pro dospělé s plavčíkem, bazén pro děti s plavčíkem, obchody, fitness klub, kosmetický salon, zubní ordinace, zdravotní centrum, směnárna, hřiště pro děti, internetová kavárna, relaxační zóna v zeleni, odpadkové koše a popelníky kolem všech budov, půjčovna aut, hlídané parkoviště, masážní studio, golfové hřiště s 15 jamkami.

Holiday Fort Golf Club a Orchid Fort Garden jsou komplexy vhodné pro rodinnou dovolenou v létě i pro pohodlné celoroční bydlení v nejlepším bulharském černomořském letovisku, Slunečném pobřeží.

Golfový klub Holiday & Orchid Fort se nachází hned vedle krásného aquaparku a 10 minut chůze ( 800 metrů) od krásných pláží Slunečného pobřeží a v těsné blízkosti našeho komplexu Nessebar Fort Club. Poloha komplexu je velmi výhodná – je kousek od přelidněného centra letoviska a zároveň v pěší vzdálenosti od nádherných pláží Slunečného pobřeží a vzrušujícího nočního života v letovisku. Nachází se necelých 500 metrů od centra letoviska Slunečné pobřeží, kde najdete různé možnosti zábavy.

Zahradní plocha komplexu je barevnou kombinací přírodních rostlin a stromů. Majitelé i hosté se budou cítit příjemně v útulném prostředí rekreačních zón s vodou, skalnatými zahradami a výhledem do zeleně.

Podle nedávného výzkumu „Klub Holiday and Orchid Fort: je nejzelenějším komplexem v regionu obce Nessebar v Bulharsku! Terénní úpravy (rostliny a zelené plochy) pokrývají více než 45 000 m2 (přes 4,5 akrů), což je asi 65 % celkové plochy pozemku, na kterém je areál postaven. Ideální místo pro život a trávení letní dovolené!

Infrastruktura Holiday & Orchid Fort Golf Club:

– 2 restaurace bulharské a evropské kuchyně;

– Bar;

– 9 bazénů pro dospělé a děti s plavčíky a bezplatnými lehátky;

– 2 tobogány;

– kulečník a stolní tenis;

– supermarket;

– Obchody;

– Směnárna;

– Dětská hřiště s houpačkami a skluzavkami;

– „Relax“ zóna „oáza“ se stromy, květinami a trávou;

– venkovní fitness;

– Tenisový klub;

– Wi-Fi pokrytí na území areálu

– půjčit auto;

– masáže a SPA;

– Bezplatné parkování pro majitele a hosty;

– Dětský klub

– kancelář – recepce, kde jsou nabízeny všechny druhy služeb a zájezdů

Infrastruktura Nessebar Fort Club zahrnuje:

– dvě restaurace;

– 5 bazénů pro dospělé;

– bazén pro děti;

– supermarket;

– obchody se suvenýry a plážovými doplňky;

– fitness a sauna;

– Směnárna;

– Dětské hřiště s houpačkami a skluzavkami;

– venkovní fitness;

– tenisový kurt / fotbalové hřiště;

– „Relaxová oáza“ – zelená plocha se stromy, květinami, lehátky a houpacími sítěmi,

– Wi-Fi pokrytí na území areálu

– Cestovní kancelář;

– Bezplatné parkování pro majitele a hosty;

– Kancelář – recepce, kde jsou nabízeny všechny druhy služeb a zájezdů.

… A mnohem více! Rozvoj a zlepšování infrastruktury resortu je nepřetržitý proces.

Poplatek za údržbu činí 13,20€/m2 ročně.

Komplex je navržen pro celoroční bydlení.

Skvělá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
89 m2
Užitná plocha
76.11 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
6 bazénů
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00