Prostorný 3+kk v parádním komplexu Harmony 2, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11991
139 000 € ≈ 3 438 860 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/6
Moře 600 m
Poplatek za služby 20 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi parádní 3+kk, o velikosti 90m2, situován v pátém podlaží ze šesti pater, v soukromém komplexu Harmony Suites 2 na Sluneční pobřeží, Bulharsko. Dispozice: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou a balkon. V komplexu jsou Vám i Vašim hostům k dispozici:

25metrový plavecký bazén, relaxační zóny, dětský bazén, SPA centrum: relaxační místnost, sauna, jacuzzi, masáže, fitness centrum, restaurace, lobby bar, supermarket, volejbalové hřiště, venkovní jacuzzi, nádherné zelené plochy a uličky, dětské hřiště, BBQ, prádelna, Wi-Fi internet, směnárna, nadzemní a podzemní parkoviště, 24hodinová recepce a ochrana.

Komplex Harmony 2 je moderní uzavřený komplex na Slunečném pobřeží. Nachází se v zelené a klidné oblasti v severní části letoviska, pouhých 600 metrů od pláže, v oblasti velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, restaurací, kaváren, barů, lékáren, bank atd. je v blízkosti. Největší aqua park Action je vzdálený 800 metrů. Poplatek za údržbu činí 20€/ m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
5
Počet podlaží
6
Dispozice
3+kk
Plocha
90 m2
Užitná plocha
79.2 m2
Balkon
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
280 m
Lékař
620 m
Kavárna
270 m
Restaurace
140 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00