Prostorný byt 2+kk s výhledem na moře a parkováním v prosperující Pefkochori.

Pefkochori, Řecko – ID 11036
120 000 € ≈ 3 043 200 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/1
Moře 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Prázdninové bydlení v tomto apartmánu s výhledem na moře včetně 60,58 m2 obytné plochy plus 2 velké balkony. V půdorysu máme 1 ložnici, super velký obývací pokoj a koupelnu s výstupem na balkony. K bytu náleží podzemní garážové stání a sklep. Výhledy na moře jsou panoramatické a ničím nerušené. Pěšky na písečnou pláž je to 500 m a nakupování je asi 300 m v prosperujícího turistického města Pefkohori. Super investiční prilezitost a vhodné také pro vlastni bydlení.

Pefkochori je starobylá vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Pefkochori ,což znamená „borovicová vesnice“, je turistické město nacházející se na jihovýchodě poloostrova Chalkidiki v Řecku. Pefkochori je pojmenován po borovicích, které se hojně vyskytují v horách této oblasti. Populace v roce 2011 byla 1 931 .Pefkochori se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova, 3 km jihovýchodně od Chaniotis, 4 km severně od Agia Paraskevi a 92 km jihovýchodně od Soluně.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Podlaží
2
Počet podlaží
1
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
60 m2
Užitná plocha
60.58 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Sklep
Ano
Obchod
110 m
Lékař
180 m
Kavárna
30 m
Restaurace
10 m
Bar
30 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00