prostorný dům 4+kk s bazénem v blízkosti pláže, panenská příroda, Gorica

Gorica, Bulharsko – ID 11874
221 000 € ≈ 5 457 595 Kč
Plocha 550 m2
Dispozice 4+kk
Moře 25 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám krásný dvoupatrový dům ve vesnici Gorica na úpatí balkánských hor. Nemovitost je skvěle zařízená moderním nábytkem a domácími spotřebiči a má celkovou plochu 150m2. Dispozice:

První patro:

velký pokoj pro hosty s kuchyní, jídelním koutem a koupelna s wc, velká veranda.

Ve druhém patře - 3 ložnice a dvě koupelny s toaletou, dva balkony.

Plocha pozemku je 550m2, krásně upravený a dlážděný kamenem. Uprostřed dvora je velký bazén s oploceným rekreačním místem. K dispozici je parkovací místo.

Obec Gorica má dobře rozvinutou infrastrukturu: elektřina, voda, kanalizace, telefonní linka a televize, internet. Je zde škola, obchody, kostel, bylo zde postaveno mnoho moderních chat a vil. Díky mírnému klimatu se zde úspěšně pěstuje vinná réva.

Obec Gorica zaujímá výhodnou polohu: pouhých 25 km od moře, letiště Burgas je 35 km daleko.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Gorica je malebná vesnice ležící na úpatí hory Stará planina. V obci je minerální pramen. Obec s rozvinutou infrastrukturou: škola, obchody, restaurace, rehabilitační centrum, pošta, linková autobusová doprava, administrativa. Nachází se 18 km od moře a letoviska Slunečné pobřeží a 35 km od Burgasu. Mezi Goricou a sousedními vesnicemi je dobře pravidelná autobusová doprava.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
550 m2
Pozemek
550 m2
Užitná plocha
150 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
150 m2
Parkování
Ano
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00