Prostorný dům v dobrém stavu, v obci Bezvoditsa

Bezvoditsa, Bulharsko – ID 11007
43 000 € ≈ 1 062 100 Kč
Plocha 79 m2
Dispozice 3+kk
Moře 23 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám ke koupi udržovaný rodinný dům v obci Bezvoditsa o velikosti 90 m2 s pozemkem o velikosti 1800 m2.

Dům sestává ze tří pokojů a koupelny s WC. V obývacím pokoji jsou instalována krbová kamna. Dům je v dobrém stavu, ale samozřejmě se zde nabízí možnost rekonstrukce dle aktuálních trendů.

Bezvoditsa je vesnice v severovýchodním Bulharsku, Nachází se 23 km severozápadně od Balčiku a mořského pobřeží, 12 km severovýchodně od Dobrichu a 65 km severozápadně od Varny. V obci je mateřská škola, zdravotní služba, fotbalové hřiště, prodejny potravin, bistro, pštrosí farma. Všechny domácnosti v Bezvodici mají vodovod a elektřinu. V obci je 9 studní, z nichž jedna pochází z římských dob.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Nejsevernější významné přímořské bulharské letovisko Balčik je velmi hezké letovisko nad širokým zálivem. Budovy jsou nad mořem v kopcích a seskupují se kolem tří nad sebou umístěných náměstíček propojených hlavní vertikální ulicí. Samotné město i jeho okolí je velmi malebné kvůli vápencovým skalám a skalním útvarům nad městem. Balčik je oproti nedaleké Albeně a Zlatým pískům lacinější místo, protože je tu hodně domorodců. Jde o normální bulharské městečko, nikoli o vyloženě turistické středisko. Již římský básník Ovidius obdivoval jeho krásu a nazval ho Bílým městem. Tato charakteristika platí i dnes, jednak díky mnoha domům postavených z bílého kamene a jednak díky unikátním „bílým“ pískovcovým skalám, mezi kterými se město rozkládá. Balčik je jen málo dotčen mezinárodním cestovním ruchem a stále si zachovává atmosféru černomořského přístavního městečka.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
79 m2
Pozemek
1800 m2
Užitná plocha
79.2 m2
Zastavěná plocha
90 m2
Parkování
Ano
Obchod
11 km
Lékař
11 km
Kavárna
11 km
Restaurace
5 km
Bar
5 km
Škola/školka
290 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00