Prvotřídní lokalita, dům 4+kk ,výhled na moře, 250 metrů od pláže

Palouri, Řecko – ID 10200
210 000 € ≈ 5 323 500 Kč
Plocha 80 m2
Dispozice 4+kk
Moře 250 m
Stav Volné
Období Celoroční
Tento dvoupatrový dům o rozloze 80 m2 se nachází v nejlepší oblasti Paliouri Ksenia Kassandra, během několika minut chůze od nejlepších pláží Kassandra, a může se pochlubit úžasným výhledem na moře a přírodu ze sluneční terasy v přední a zadní části domu. Kromě vybavení rušného města je zde spousta nejlepších restaurací, barů a obchodů v Paliouri & Pefkohori. Uvnitř vícepatrového městského domu byl instalován nejnovější systém domácí automatizace. 3 ložnice a 2 koupelny jsou rozmístěny mezi dvěma patry, zatímco v nejvyšším patře máme kuchyň, jídelnu, obývací prostor s krbem a koupelnu. Ve spodním patře máme krásně upravené terasy na každém patře, které nabízejí dostatek venkovního prostoru pro relaxaci a nasávání výhledů, zatímco parkování až pro dvě auta je v této lokalitě bonusem navíc. Úžasná investice na pronájem nebo designový dům snů.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Paliouri se nachází na východním konci poloostrova Kassandra a zahrnuje několik menších osad mimo město. Samotná vesnice má velmi krásné náměstí obklopené kavárnami, úzkými uličkami, starými domy a tradiční atmosférou.
Oblast kolem Paliouri se vyznačuje horami, borovými lesy, skvělými přírodními útvary a krásnými lagunami. Se svými klidnými břehy a malými přístavy je také jedním z nejoblíbenějších míst na Chalkidiki.
Díky tomu je Paliouri a jeho prostředí jistě jedním z nejzajímavějších míst k návštěvě.

Na královský výnos byla v roce 1918 začleněna nedaleká oblast Chrousso.
Chrousso je pozoruhodné svými borovicemi, scenérií útesů, okouzlujícími přírodními plážemi a nádhernou oblastí kolem „Porto Valitza“, která sama o sobě má působivou lagunu a malý přístav. Během letního měsíce se akce konají v malém amfiteátru.


Jihovýchodně od Paliouri se malá osada Xyna nachází pouhých 6 km od Kanistro-Cape a konce Toroneos-Bay.
Po dalších 2 km se dostanete do vesnice Agios Nikolaos s okouzlující krajinou se dvěma malebnými zátokami, přírodním přístavem a malým poloostrovem s malým historickým kostelíkem 'St. Na tom je Nikolaos.
Tuto nabídku si právě prohlíží 1 člověk
Proces nákupu v Řecku Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
80 m2
Pozemek
80 m2
Užitná plocha
80 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
80 m2
Parkování
Ano
Obchod
750 m
Lékař
6 km
Kavárna
390 m
Restaurace
760 m
Bar
350 m
Škola/školka
660 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00