River Park, Sluneční pobřeží, Bulharsko,

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12849
V tomto komplexu zbývají 2 jednotky

Představujeme vám krásné apartmány, situované v perfektně udržovaném komplexu River Park na Slunečním pobřeží, Bulharsko. 
River Park je moderní, pohodlný komplex, postavený v jedné ze zelených a klidných oblastí letoviska, pouhých 200 metrů od pláže. Kousek od historického města Nesebar (zapsané na seznamu UNESCO), 25 km od mezinárodního letiště v Burgasu. Veškerá občanská vybavenost a infrastruktura jsou v docházkové vzdálenosti. Během letní sezóny jsou apartmány v River Parku snadno pronajímatelné, areál je vhodný i pro celoroční bydlení. Komplex vás oslní nejen svoji zajímavou architekturou a výbornou lokací, ale také svojí velkou nabídkou typickou pro 4* hotel. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: bazén s relaxační zónou, dětské hřiště, recepce, 24h bezpečnost, parkoviště, zahrada a perfektně udržovaný areál. 

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech. 
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná. 
Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.
Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.
Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.
Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.
Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Jednotky v komplexu

Prostorný 1+kk, jen 200 metrů od pláže, Sluneční pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
36 m2
1+kk
4/6
200 m
48 400 € 1 204 434 Kč
Šipka vpravo
3+kk, 200 metrů od pláže, vhodný na pronájem, Sluneční pobřeží
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena sleva
104 m2
3+kk
4/6
200 m
115 000 € 124 000 € 2 861 775 Kč
Šipka vpravo
Bazén
Bazén
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
440 m
Lékař
1 km
Kavárna
530 m
Restaurace
180 m
Bar
160 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00