Rodinný dům k rekonstrukci, Gorica

Gorica, Bulharsko – ID 11439
53 000 € ≈ 1 318 905 Kč
Plocha 4290 m2
Dispozice atypický
Moře 15 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti samostatně stojící dvoupodlažní dům k rekonstrukci na úpatí Stara Planina, vesnice Gorica. Plocha domu je 123 m², prostorný pozemek o celkové ploše 4290m2 . Dům je vhodný k celkové rekonstrukci, tím nabízí budoucímu majiteli možnost vtisknout do něho všechny moderní trendy a představy majitele, které ze staršího domu vytvoří jedinečný domov pro celou rodinu.

Vzdálenost od pláže Slunečního pobřeží : 15 km (10-15 minut autem)

Vzdálenost na letiště: 20 km (15 minut autem)

Top cena! Doporučujeme

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Goritsa je vesnice, která se nachází v ekologicky čisté oblasti, v severovýchodním Bulharsku, část obce Byala, oblast Varna. Nachází se 6 km od městského centra Byala, 47 km od Varny a 4 km od pláže.

Klima v oblasti je mírné kontinentální s vlivem blízkosti Černého moře. Vyznačuje se chladnými léty, teplými podzimy, mírnými, ale větrnými zimami a slunečnými jary.

Infrastruktura

V obci funguje kulturní dům s knihovnou, městský úřad, pravoslavný kostel, prodejny potravin, restaurace v tradičním národním stylu, kavárny a další. Obec je elektrifikována, zaveden vodovod, je zde více než 70 studánek a 2 krásné venkovské prameny. Moderní komunikace: jsou podporováni všichni bulharští mobilní operátoři, je zde internet, satelitní televize. Silnice jsou v relativně dobrém stavu. Pravidelná doprava spojuje vesnici s Varnou, Byalou a okolními vesnicemi.

Dětem je zajištěna každodenní doprava do školy v centru města. Obyvatelé vesnice mohou získat kvalifikovanou lékařskou péči ve zdravotnických zařízeních Byala (6 km od vesnice).

Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
4290 m2
Pozemek
4290 m2
Užitná plocha
123 m2
Zastavěná plocha
123 m2
Parkování
Ano
Obchod
5 km
Lékař
15 km
Kavárna
540 m
Restaurace
5 km
Bar
730 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00