Romantický výhled na moře a bydlení útulný 3+2,zahrada a parkování v malebném Řecko

Paliouri, Řecko – ID 11725
300 000 € ≈ 7 608 000 Kč
Plocha 130 m2
Dispozice jiný
Moře 1 800 m
Stav Volné
Období Celoroční

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Na velkorysém pozemku na rohovém pozemku ve velmi žádané bezpečné urbanizaci Paliouri – s 360stupňovým výhledem na okolní moře – se tento stylový romantický dům může pochlubit 124 m2 obytné plochy. Na třech podlažích se dům pyšní mezonetem a garsonkou v přízemí. Obsahují 3 ložnice, 3 koupelny, 2 kuchyně a 2 salonky s výstupem na zahradu 130 metrů . Jen kousek do města, to nejlepší z města máte na dosah ruky, zatímco váš budoucí domov je útočištěm relaxace. Dívejte se z terasy na moře a užijte si prostorné uspořádání domu s otevřenou kuchyní, obývacím a jídelním koutem s otevřeným krbem a posuvnými skleněnými dveřmi. Tento dům je ideální pro ty, kteří hledají klidný rekreační dům v klidném malebném městě! Odhadovaný termín dodání domu je okamžitý pouhým podpisem na tečkovanou čáru.

Paliouri se nachází na východním konci poloostrova Kassandra a zahrnuje několik menších osad mimo město. Samotná vesnice má velmi krásné náměstí obklopené kavárnami, úzkými uličkami, starými domy a tradiční atmosférou.

Oblast kolem Paliouri se vyznačuje horami, borovými lesy, skvělými přírodními útvary a krásnými lagunami. Se svými klidnými břehy a malými přístavy je také jedním z nejoblíbenějších míst na Chalkidiki.

Díky tomu je Paliouri a jeho prostředí jistě jedním z nejzajímavějších míst k návštěvě.

Počet podlaží
3
Dispozice
jiný
Výhled na moře
Ano
Plocha
130 m2
Pozemek
130 m2
Užitná plocha
124 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
40 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00