Samostatně stojící dům s pěti ložnicemi, Venid Eco Village, Dinevi Resort, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 12480
753 900 € ≈ 19 130 213 Kč
Plocha 251 m2
Dispozice 6+kk
Moře 1 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Okouzlující uzavřený komplex "Venid Eco Village" se nachází na perfektním místě, těsně nad "Dinevi Resort" - na úpatí Stara Planina a u pobřeží v Sveti Vlas. Nabízíme vaší pozornosti rodinný dům 6+kk v novostavbě. Dům o celkové ploše 251,30 m2 ve stylu "starého bulharského domu", který je součástí komplexu "Venid Eco Village". Dispozice: Přízemí - obývací pokoj s kuchyňským koutem, WC, dvě ložnice, dvě koupelny s WC, veranda

1. patro - tři pokoje, tři koupelny s WC, terasa.

Dům nabízí nádherný panoramatický výhled na moře a inspirativní výhled na les. Nemovitost je na prodej bez kuchyně, nábytku a vybavení. Cena za dům je za dokončení “na klíč” (podlahové krytiny — laminát a dlažba, vymalované stěny, dveře, koupelna-WC s obklady a sanitou). S nábytkem a vybavení rádi pomůžeme. Vzdálenost od pláži je 1.5km.

Architektonický obraz budovy lze přičíst renesanční architektuře. Na líci jsou materiály a vize charakteristické pro tento styl s arkýři a odhalenými okapy na střeše. Přízemí budovy je pokryto kamenem. První podlaží má bílou minerální omítku a dřevěný obklad. Nechybí ani charakteristické lemování nároží, stěn a okenních rámů lištami a trámem. Střecha je sedlová s dřevěnou konstrukcí a ozdobnými prvky. Komplex bude mít dva tenisové kurty, bazén pro dospělé a děti, aparthotel, kapli, parkoviště, mimořádně malebnou a harmonickou vnitřní infrastrukturu s nádherným výhledem na moře a hory, která zaručí úplnou relaxaci a pohodlí pro jeho obyvatele. Všechny použité materiály jsou přírodní, prvotřídní eko certifikované a vzhled areálu je v souladu s okolním lesním prostředím, což v kombinaci s blízkostí moře, hor a prestižní lokality plně odůvodňuje investici. při koupi domu v komplexu. Můžete si vybrat ze 109 rodinných domů, dvojdomů a řadových domů v rozmezí od 150 do 300 m2. Obytný komplex "Venid Eco Village" je logickým doplňkovým prvkem pro utváření konečného konceptu Dinevi Resort - Sveti Vlas na úpatí Stara Planina. Pozemek je součástí zalesněné oblasti "Kasada", pozemku města Sveti Vlas, obec Nessebar, s panoramatickým výhledem na moře a má svah na jih. To dává předpoklad pro malebné urbanistické řešení s přítomností různých výhledů na les a moře z každého obytného domu. Téměř devatenáct kilometrů dlouhá ekosíť pokrývá podhůří Východní Staré Planiny. Cestou mají turisté možnost vidět vzácné a chráněné druhy rostlin a živočichů. Některé z nich jsou zahrnuty v Červené knize Bulharska, fontány s pramenitou vodou, altány a přístřešky, kamenné kaple s ikonami pravoslavných světců podél celé ekostezky, díky čemuž je procházka mimořádně zajímavá a zvídavá. V bezprostřední blízkosti komplexu se nachází veškerá občanská vybavenost a památky, které "Dinevi Resort" nabízí - pláže, přístav, obchody, restaurace, kavárny, kosmetická centra a SPA, Amfiteátr a mnoho dalších.

Development parameters

50 533 m2

Аrea of the land plot

11 400 m2

Total built-up area

8 537 m2

Total inner alley network

4 852 m2

Sidewalks, alleys, parking lots, public square

25 267 m2

Green areas and yards

50%

Minimum green area

Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.

V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.

Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.

Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí, které rozhodně není tak přecpané jako právě Slunečné pobřeží.

Počet podlaží
2
Dispozice
6+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
251 m2
Pozemek
251 m2
Užitná plocha
251 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
251.3 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
360 m
Lékař
740 m
Kavárna
370 m
Restaurace
270 m
Bar
260 m
Škola/školka
620 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00