Skvělý pozemek s výhledem na moře, v blízkosti golfu, Topola, Bulharsko

Topola, Bulharsko – ID 11650
96 800 € ≈ 2 390 960 Kč
Plocha 818 m2
Moře 250 m
Období Celoroční

Představujeme vám veľmi atraktivní pozemek o ploše 818 m2, umístěný na první linii na náhorní plošině SO Topola. Pozemek je v těsné blízkosti 3 mezinárodních golfových hřišť (18 jamek) umístěných na mořském pobřeží, a to – Black Sea Rama, Thracian Cliffs a Lighthouse – nejvzdálenější je 3,5 km daleko.

Sto osmdesát stupňů hluboké mega mořské panorama nemá obdoby, pokrývá ¼ bulharského Černého moře – od Kaliakry po Emine.

Výhled je perspektivní – vzhledem k povaze terénu není fyzická možnost stavby před nemovitostí. Celá oblast před pozemkem je navíc v Natura 2000 (vzácné druhy stěhovavých ptáků) a zástavba je také z právních důvodů zakázána.

Umístění:

K pozemku vede asfaltový přístup, elektřina a voda na hranicích pozemku, čistě jižní expozice.

Konstrukční parametry:

- Hustota - 40% (To znamená, že přízemí by nemělo přesáhnout 818 x 0,4 = 327 m2);

- Faktor intenzity /KINT/ - 0,8 (znamená, že celková plocha objektu by neměla překročit 818 x 0,8 = 654 m2/m.);

- Výšková římsa - 7 m. /To znamená, že objekt by neměl přesáhnout 2 podlaží + třetí podlaží s odsazením/;

Máme prošlé stavební povolení na rodinný dům se všemi potřebnými projekty (architektura, stavba, vodoinstalační část, VZT, svislé dispozice, geologický posudek + sonda atd.) o zastavěné ploše cca 180 m2. Jedinečný, odlišný výhled na moře z každé místnosti domu – na golfová hřiště, na ostrov Kaliakra, jen moře.

V regionu jsou osvědčení místní stavitelé, kteří takový dům dokážou postavit za cca 3-4 měsíce až po dovoz nábytku.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Topola je klidná rekreační obec, která v posledních letech prošla prudkým rozvojem – řada investorů skoupila pozemky a postavila mnoho rekreačních komplexů se zábavními a lázeňskými centry. Zajímavá je především vilová zóna obce. Infrastruktura je velmi dobře rozvinutá - silnice ve velmi dobrém stavu, veškerá moderní občanská vybavenost. V bezprostřední blízkosti se nachází největší golfové hřiště na pobřeží Severního Černého moře „Black Sea Rama“ a další dvě golfová hřiště. Obec je bohatá na minerální vody a jíl, což je výborným předpokladem pro rozvoj lázeňské turistiky. Oblast je ekologicky čistá, daleko od velkých průmyslových podniků.

Kavarna 7 km

Balčik 14 km

Albena 31 km

Zlaté písky 41 km

Varna 57 km

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Výhled na moře
Ano
Plocha
818 m2

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00