Soukromý bazén a výhled na moře, moderní stylová vila na Chalkidiki

Hanioti , Řecko – ID 9408
530 000 € ≈ 13 125 450 Kč
Plocha 165 m2
Dispozice 5+1
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

Tento nádherný nový dům je přístupný po vlastní soukromé cestě a má 165 metrů dlouhou bránu a skládá se z nádherného třípatrového mezonetu a samostatného loftu zahrnujícího celkem 4 ložnice. Jen kousek od centra Hanioti jsou vily pár minut jízdy od prvotřídních restaurací, kaváren, supermarketů a obchodů.

Kamenná výzdoba a velké otevřené prostory vytvářejí moderní nádech interiéru tohoto domu, zatímco dřevěné trámy a obnažené kamenné zdi kývnou na venkovskou tradici. Rozsáhlá moderní kuchyně je vybavena všemi nejmodernějšími moženostmi, s dřevěnými dvířky , které dodávají autentičnost. Ložnice jsou světlé a vzdušné, s balkony a terasami s výhledem na moře, navíc s vlastní koupelnou, obývacím prostorem nebo terasami, kde můžete obdivovat výhled na krajinu a moře. Stolování pod širým nebem je hračkou díky vynikající venkovní BBQ koutkem, plně vybavené pro letní grilování, a stinné pergole, která je ideální pro dlouhé večery s přáteli.

Chaniotis, také známý jako Hanioti, je živé letovisko s jehličnatým lesem, který plynule přechází v dlouhou pláž a mořské parky. Rekreanti se mohou věnovat windsurfingu a vodnímu skútru, užívat si taverny na pobřeží s výhledem na západ slunce, které nabízejí koktejly a grilované ryby, nebo navštívit živé plážové diskotéky. Úzké uličky jsou posety obchody prodávajícími řecké sandály a malované dlaždice na pozadí obílených domů a pravoslavných kostelů, jako je St. John Chrysostom s výhledem na záliv Toroneos.

Kompletně zajistíme pronájem, správu, rekonstrukce, dovybavení, pomůžeme vám se vším co potřebujete po převodu vlastnictví.

Počet podlaží
3
Dispozice
5+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
165 m2
Pozemek
165 m2
Užitná plocha
165 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
165 m2
Parkování
Ano
Obchod
10 m
Lékař
3 km
Kavárna
100 m
Restaurace
0 m
Bar
0 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00