Splátky až na 20 let! 3+kk 100m od pláže, komplex Green Fort, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12458
122 000 € ≈ 3 091 480 Kč
Plocha 120 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/4
Moře 100 m
Poplatek za služby 14 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Možnost prodeje na splátky až na 20 let! Představujeme vám prostorný 3+kk, o velikosti 120m2, situován ve druhém podlaží ze čtyř pater v nejzelenějším komplexu Green Fort, Bulharsko. Vzdálenost od nejbližší pláže je pouhých 100 metrů, veškerá občanská vybavenost je také v docházkové vzdálenosti. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, dvě koupelny s toaletou, technická místnost a dvě terasy s výhledem do zahrady. Cena je bez nábytku a vybavení.

Nyní nabízíme více apartmánů v různých komplexech se splátkovým kalendářem až na 20 let! Jednoduché a rychlé a bez prokazování příjmu a žádnou byrokracie.

Komplex Green Fort, ve kterém je apartmán situován se nachází mezi letovisky Slunečné pobřeží a Sveti Vlas na kopci obklopeném lesem, ve druhé linii k moři, 100 metrů od pláže a poblíž občanské vybavenosti a místních zajímavostí. V blízkosti je velký supermarket a autobusova zastávka. Komplex se skládá z několika budov. Díky své jedinečné poloze nabízí výjimečnou kombinaci mořského a horského klimatu. Je ideální pro rodiny s dětmi a je v celoročním provozu.

Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici: tobogány, dětské hřiště, plavecký bazén, jacuzzi, relaxační zónu, tenisový kurt, fotbalové hřiště, parkování, zelený, upravený areál, 24h bezpečnost, parkování.

Poplatek 14€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Jde to i na splátky

Výpočet je pouze orientační, má pouze informativní charakter a není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 zákona 89/2012 Sb., občanského zákoníku

Mám zájem
Dofinancování
Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Plocha
120 m2
Užitná plocha
105.6 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
190 m
Lékař
880 m
Kavárna
250 m
Restaurace
140 m
Bar
210 m
Škola/školka
650 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00