Starší dům k modernizaci, top cena, 9 km od moře, obec Smin

Smin, Bulharsko – ID 11010
29 500 € ≈ 734 403 Kč
Plocha 3661 m2
Dispozice 4+kk
Moře 9 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám ke koupi jednopodlažní rodinný dům ve vesničce Smin. Dům má 4 pokoje, koupelnu s toaletou, v domě je elektřina a vodovod. Dům má plochu 68m2 a pozemek 3661m2, je v dobrém technickém stavu, ale určitě si bude žádat modernizaci dle vašich představ. S tím rádi pomůžeme.

Dům se nachází 9 km od pláží Durankulak a Krapets. Nedaleko jsou přírodní pobřežní jezera Shabla a Ezerets, jezero Durankulash - vhodné pro rybaření a Shabla Tuzla - bahenní léčebná oblast.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Shabla se nachází v blízkosti města Kavarna, 83 km od Varny a 24 km od bulharsko-rumunských hranic. V Shable žije asi 4200 obyvatel.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, obchody, restaurace.

Město má jedny z nejkrásnějších divokých písečných pláží, které se táhnou od Shably až k rumunským hranicím. Známá je také prvním objeveným ropným polem v Bulharsku.

Mys Shabla je nejvýchodnějším geografickým bodem Bulharska. Stojí na něm i nejstarší maják na Balkáně.

Pro milovníky podmořské turistiky bude zajímavé, že v moři kolem Shably je mnoho potopených námořních plavidel, včetně ponorek z druhé světové války.

V regionu Shabla jsou také dvě chráněné oblasti:

Jezero Shabla, které se nachází přímo u pobřeží, je úžasným místem pro turisty a milovníky rybaření.

Šablenska tuzla se nachází nedaleko od jezera. Jde o lagunové jezero, jehož dno je bohaté na sirovodíkové bahno používané k bahenní terapii.

V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, , Bolata, Topola a mnoho dalších. V Shable a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů.

Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
3661 m2
Pozemek
3661 m2
Užitná plocha
59.84 m2
Zastavěná plocha
68 m2
Parkování
Ano
Obchod
6 km
Lékař
14 km
Kavárna
13 km
Restaurace
5 km
Bar
5 km
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00