Stavební pozemek v atraktivní lokalitě, top investice, Lozenec

Yambol, Bulharsko – ID 10615
13 000 € ≈ 323 635 Kč
Plocha 1570 m2
Moře 70 000 m
Období Celoroční

S radostí přinášíme jedinečnou příležitost pro nákup stavebního pozemku o rozloze 1570 m2 ve vesnici Lozenec, okres Yambol, Bulharsko. Tato nabídka zahrnuje prázdný pozemek u kterého je elektřina a vodovodní přípojka. Tento pozemek poskytuje ideální podmínky pro výstavbu domu (s maximální výškou až 10 metrů).

Lokalita je klíčovým prvkem této investice, neboť se nachází v blízkosti městského centra města Straldža (4 km) a Petolatchka (3,5 km). Tato výhodná poloha nabízí snadný přístup ke klíčovým oblastem a zároveň zaručuje klidné prostředí pro váš nový domov.

Investice do nemovitosti v oblasti s rostoucím trhem, jako je vesnice Lozenec, obec Straldzha, region Yambol, je strategickým rozhodnutím. Cena pozemku v této oblasti má tendenci se v čase zvyšovat. To poskytuje investorům nejen stabilitu, ale i potenciální zisk do budoucna.

Kromě toho, nabídka stavby domu od nuly umožňuje novým majitelům plnou svobodu při navrhování a výstavbě domu dle jejich vlastních představ. Můžete si vybrat design, materiály a technologie, které odpovídají vašim individuálním preferencím a životnímu stylu. Tato flexibilita umožňuje vytvořit domov přesně podle vašich snů a potřeb.

Nezmeškejte tuto výjimečnou příležitost investovat do budoucnosti s pozemkem, který nabízí nejen skvělé možnosti výstavby, ale také perspektivní růst hodnoty. Kontaktujte nás ještě dnes a začněte budovat svůj vlastní kousek ráje ve vesnici Lozenec!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Letovisko Lozenets je vzdálené 59 km jižně od Burgasu a situované na úpatí pohoří Strandža, které je známé svou nedotčenou přírodou. Je rychle rostoucím a rozvíjejícím se letoviskem.

Pláž v Lozenci je písčitá, prostorná s pozvolným vstupem do moře, na okrajích lemovaná skalnatými útvary se stylovými plážovými bary. V letní sezoně je zde v provozu i několik škol vodních sportů.

V okolí vesničky se nacházejí rozsáhlé vinice, lesní háje a lesy, ideální pro projížďky na horských kolech. Centrum letoviska nabízí celou řadu restaurací, barů, diskoték a obchůdků. Příjemní místní lidé a velmi příznivé cenové relace vytvářejí ve středisku Lozenec ideální podmínky pro trávení pohodové dovolené.

Plocha
1570 m2
Obchod
17 km
Lékař
5 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
12 km
Škola/školka
250 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00