Sunny Day 5, Tankovo, Bulharsko

Sunny Beach, Bulharsko – ID 12902
V tomto komplexu zbývá 5 jednotek

Představujeme vám apartmány různých velikostí a ploch v komplexu Sunny Day 5, u Slunečního pobřeží, Bulharsko. 
Vzdálenost od pláže je 4 km. Komplex se nachází na klidném místě na okraji Slunečného pobřeží, se snadným přístupem na pláž - 4 km od starobylého městského muzea Nessebar, 25 km od města Burgas, 10 minut chůze od obchodu s potravinami a 10 minut jízdy autem od aquaparku a moderního nákupního centra.
Sunny Day 5 se skládá z několik budov umístěných v uzavřeném komplexu s omezeným přístupem. Má celou řadu zařízení a poskytuje vše, co potřebujete pro naprosto úžasnou dovolenou. Komplex nabízí minibus do letoviska Slunečné pobřeží.; Pro pohodlí majitelů a jejich hostů jezdil z areálu na Slunečné pobřeží autobus. Sunny Day 5 je příjemný komplex, který se nachází 4 km od moře, v klidné a tiché oblasti Slunečného pobřeží. V komplexu je bazén, relaxační zóna, BBQ zóna, dětské hřiště, prostorný, dobře udržovaný areál, obchod, restaurace, 24hodinová ostraha a video dohled, vrátný, zelené plochy a velké parkoviště.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.
O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech. 
Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná. 
Team MNM

Obec Tankovo se nachází v jihovýchodním Bulharsku, části obce Nessebar, v regionu Burgas, 4 km severozápadně od střediska Slunečné pobřeží, 8 km severozápadně od historického města Nessebar a 28 km od Burgasu.
Klima je mírné kontinentální, ovlivněné do značné míry Černým mořem, stejně jako proudy vzduchu ze Středozemního moře. Reliéf je většinou plochý a výška se pohybuje mezi 0 a 49 m. Zima je měkká a suchá a léto je horké, ale horský vzduch a mořský vánek osvěžují suché a horké dny a zpříjemňují a chladí noci.
Infrastruktura obce je dobrá a udržovaná, s pohodlným dopravním napojením na osady v této oblasti. Je zde celodenní mateřská škola, škola, komunitní centrum, fotbalový tým jménem Ustrem. Tankovo je zásobováno vodou a elektrifikováno.
Obec je bohatá na přírodní zdroje, což z ní činí velmi atraktivní místo pro odpočinek a investice bulharských a zahraničních občanů - zelené pláně, modrozelená umělá jezera, malé kopce, úchvatný panoramatický výhled na zátoku Slunečného pobřeží.
Produkce vinic a zeleniny je dobře rozvinutá. Chov hospodářských zvířat je typický pro místní zemědělce.
V prosinci je zde oslava hroznové brandy.

Jednotky v komplexu

Hezký 1+kk s balkonem, komplex Sunny Day 5, top cena, Tankovo
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
30 m2
1+kk
1/4
4 000 m
24 000 € 593 760 Kč
Šipka vpravo
Prostorné studio v komplexu Sunny Day 5, top cena, Tankovo
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
47 m2
1+kk
3/4
4 000 m
33 000 € 816 420 Kč
Šipka vpravo
Kompletně vybavený 3+kk, komplex Sunny Day 5, top cena, Tankovo
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
62 m2
3+kk
4/4
4 000 m
49 000 € 1 212 260 Kč
Šipka vpravo
1+kk s balkonem, komplex Sunny Day 5, top cena, Tankovo
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena
31 m2
1+kk
2/4
4 000 m
Šipka vpravo
1+kk, komplex Sunny Day 5, top cena, Tankovo
žádaný komplex žádaná lokalita výhodná cena

1+kk, komplex Sunny Day 5, top cena, Tankovo

Sunny Beach, Bulharsko – ID 11511

30 m2
1+kk
2/4
4 000 m
Šipka vpravo
Bazén
Bazén
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
3 km
Bar
2 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00