Světlý a prostorný 2+kk apartmán v klidné lokalitě, Pefkochori, Řecko

Pefkochori, Řecko – ID 10429
150 000 € ≈ 3 734 250 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční

Byt s jednou ložnicí na prodej v malé budově centrálně umístěné v krásném nenáročném letovisku poblíž pobřeží oblíbeného města Pefkohori. Je ideální pro rodiny s malými dětmi, protože na pláž az ní můžete velmi snadno chodit s veškerým vybavením. Hlavní úsek písečné pláže a řada malých obchodů otevřených po celý rok jsou také jen pár minut chůze od baráku. Pro celou rodinu je k dispozici prostorný balkon z obývacího pokoje a markýza pro soukromí a ochranu před sluncem. Byt je udržovaný ve výborném stavu a má výhody jako jsou klimatizace, take může být v zimě navštěvován protože topení je prostřednictvím kotlem, veškerým nábytkem a moderními spotřebiči včetně skříní od podlahy až ke stropu v ložnicích a chodbě , hliníková okna a dveře se sítěmi proti hmyzu a žaluziemi. Mnoho výhod, jako jsou bezpečnostní dveře a mnoho dalšího. Vynikající příjem z pronájmu, pokud se rozhodnete pronajmout. 400 m od písečné pláže.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Pefkochori je starobylá vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Pefkochori ,což znamená „borovicová vesnice“, je turistické město nacházející se na jihovýchodě poloostrova Chalkidiki v Řecku. Pefkochori je pojmenován po borovicích, které se hojně vyskytují v horách této oblasti. Populace v roce 2011 byla 1 931 .Pefkochori se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova, 3 km jihovýchodně od Chaniotis, 4 km severně od Agia Paraskevi a 92 km jihovýchodně od Soluně.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Plocha
40 m2
Užitná plocha
40 m2
Balkon
Ano
Obchod
10 m
Lékař
60 m
Kavárna
40 m
Restaurace
10 m
Bar
60 m
Škola/školka
110 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00