Tradiční řecký dům 3 +kk na prodej, obklopen přírodou, tichá a relaxační lokalita,.

Kassandreia , Řecko – ID 12248
105 000 € ≈ 2 655 450 Kč
Plocha 2003 m2
Dispozice 3+kk
Moře 5 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Na trhu se naskytla zlatá příležitost v podobě velmi dostupného rodinného domu na prodej v Kassandrii Chalkidiki. Půdorys zahrnuje 2 dvoulůžkové pokoje, 2 velké sprchy (1 na každém patře), vybavenou kuchyň, široké nádherné dřevěné schodiště, instalaci ústředního topení, sítě proti hmyzu na všech oknech a dveřích, úložné prostory pod schody pokoj, nádherné dřevěné tradiční vchodové dveře, zahrady přes 2000 m a dostatek místa pro parkování. Jedná se o velmi klidné místo v chráněné krajinné oblasti s otevřenými výhledy do okolních lesů. Blízká občanská vybavenost ve městě Kassandraia, krátká jízda vás zavede na písečné pláže nejbližších měst, ideální pro letní bydleni a nebo na příjmu z pronájmu. Méně než hodinu jízdy od Soluně, kde se nachází nejbližší letišti.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
2003 m2
Pozemek
2003 m2
Užitná plocha
67 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
33 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00