Třípodlažní rodinný dům s potenciálem, Karnobat

Karnobat, Bulharsko – ID 11143
175 000 € ≈ 4 329 500 Kč
Plocha 290 m2
Dispozice atypický
Moře 50 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám masivní třípatrový rodinný dům se dvorem 290 m2. Celková plocha domů je 330 m2 a má 10 pokojů. Nachází se v centru města Karnobat, okres Burgas. Ve dvoře je rekreační oblast s grilem a vyhrazeným parkovacím místem. Samostatné měřiče na elektřinu a vodu. Dům je vhodný k rekonstrukci a vybavení dle představ nového majitele.

Dispozice:

Sklepní podlaží (suterén): Sklad a kotelna.

přízemí: garáž o ploše 21 m2, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, koupelna s WC, chodba a velká terasa/veranda.

1. patro: 4 pokoje, koupelna s WC, chodba a dvě terasy.

podkrovní podlaží: 5 pokojů, z toho 2 ložnice a 3 pokoje, vhodné pro koupelnu a ložnice.

Čtyři výhody nemovitosti:

1. Bydlení v centrální části Karnobatu poskytuje pohodlí a snadný přístup do obchodů, restaurací, škol a veřejných institucí.

Praktické a pohodlné bydlení pro rodiny hledající kombinaci komfortu a vybavenosti města.

2. Prostorný dům: S rozšířenou zastavěnou plochou 330 m2, dům

poskytuje dostatek obytného prostoru. Tři patra a 10 pokojů umožňují flexibilitu v organizaci prostoru dle individuální potřeby rodiny. Je to také investiční příležitost, jako je přestavba nemovitosti na penzion a její pronájem.

3. Dvůr: Dvůr o výměře 290 m2. poskytuje příležitosti pro

odpočinek na slunci nebo ekologické zahrádkaření.

4. Garáž a parkovací stání.

Město Karnobat je útulná osada, která se nachází 9 kilometrů od dálnice Trakia a 50 km od krajských měst Burgas a Sliven.

Město nabízí ideální příležitost pro ty, kteří si chtějí užít

klidu, krásné přírody a rychlého přístupu k moři a horám.

Planina Karnobata nabízí neuvěřitelné panoramatické výhledy do okolí

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

V oblasti Karnobat má vinařství staletou tradici. Důkazem toho jsou vykopávky četných thráckých mohyl v oblasti Karnobatu, kde byla nalezena červenofigurová keramika s obrazy boha Dionýsa a také různé nádoby na víno. Informace o vinařství v těchto zemích lze nalézt také v historických kronikách z 5.-4. století př. n. l., které svědčí o čilém obchodu mezi místními vinaři a helénskými černomořskými koloniemi.

Později, v období Prvního bulharského království, plnila majestátní středověká pevnost "Markeli" kromě své ochranné funkce také funkci skladu vína.

Dobře udržované vinice a dobré víno v oblasti Karnobatu jsou zmiňovány v poznámkách desítek zahraničních cestovatelů – Němců, Francouzů, Angličanů, Poláků, Maďarů, kteří tyto země navštívili v období XV. – XIX. století. Podle svědectví místní lidé s velkou péčí a zručností připravovali nové terény pro vinice, obklopovali pozemky a pěstovali odrůdy známé dnes.

Jedinečná kombinace reliéfních, klimatických a půdních vlastností je předpokladem pro vynikající kvalitu hroznů z oblasti Karnobat. V údolí Karnobat se pěstují jak tradiční pro zemi, tak mezinárodní odrůdy vína. Rozmanitost odrůd a terroirové vlastnosti regionu podporují tvorbu vysoce kvalitních vín.

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Počet podlaží
3
Dispozice
atypický
Plocha
290 m2
Pozemek
290 m2
Užitná plocha
330 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
330 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
130 m
Lékař
160 m
Kavárna
170 m
Restaurace
130 m
Bar
250 m
Škola/školka
150 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00