Útulný 2+kk, blízko pláže, Hanioti, Řecko

Hanioti , Řecko – ID 11243
98 000 € ≈ 2 420 110 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 350 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Ideální byt pro příjem z pronájmu nebo váš rekreační dům. Tento dům se nabízí za skvělou cenu, prodává se kompletně zařízený a připravený na vaši letní dovolenou. Včetně 40 metrů čtverečních obytné plochy plus 2 balkony. Máme jednu ložnici, plnou koupelnu, kuchyň s otevřeným konceptem obývacího pokoje. Postaveno v roce 1992 a ve skvělém stavu může vyžadovat trochu zdobení. Mnoho doplňků, jako je měnič klimatizace, nábytek, hliníkové okenní kování, sítě proti hmyzu a mnoho dalšího. Procházka k moři je 350 metrů a domov je jen procházka k veškeré občanské vybavenosti.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

V Hanioti najdete všechny typy ubytování, hotely i soukromé apartmány. Dobré občerstvení a dobré jídlo si můžete vychutnat v mnoha moderních barech a tradičních tavernách, zatímco taneční kluby mají na starosti zábavu pro všechny věkové kategorie. Centrum Hanioti oplývá různými obchody, mezi nimiž převládají butiky a obchody se suvenýry. Přestože Hanioti není tak malé, jak by se mohlo zdát, procházku po jeho ulicích nebo na pláži si určitě užijete.

Další výhody, které může Hanioti svým návštěvníkům nabídnout, jsou mimořádně pohostinní hostitelé, což jsou velmi vstřícní a vřelí lidé. Jeho jméno Hanioti (Chanioti) vlastní migranti z Hanie (Kréta), kteří tuto oblast osídlili v minulosti.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Plocha
40 m2
Užitná plocha
40 m2
Obchod
60 m
Lékař
4 km
Kavárna
40 m
Restaurace
30 m
Bar
20 m
Škola/školka
90 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00