Velké studio s oddělenou ložnicí, jen 400m od pláže, Sluneční pobřeží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10718
56 500 € ≈ 1 399 223 Kč
Plocha 82 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/8
Moře 500 m
Poplatek za služby 8 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme ke koupi velké studio v komplexu Semiramis Gardens, který se nachází nedaleko pláž Slunečné pobřeží. Apartmán má celkovou plochu 82 m2, nachází se v prvním podlaží z osmi pater, v komplexu je výtah a je v celoročním provozu. Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem a oddělenou ložnicí, koupelna s WC a terasa s výhledem na bazén. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Komplex Semiramis Gardens má dva bazény, relaxační zóny, 24h ochranu, parkoviště. Vzdálenost od pláži je pouhých 500 metrů ( čtyři minut chůze), nedaleko se nachází aquapark Action (545 metrů). Umístění nemovitosti je její největším aktivem. Místo je tiché a klidné s výbornou polohou a dobře rozvinutou infrastrukturou. Nabízí skvělé kombinace mezi mořem a horami a zároveň u veškeré infrastruktury a zábavy letoviska. Poplatek za údržbu činí 8€/m2 ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Sluneční pobřeží je největším hotelovým letoviskem v Bulharsku, je dlouhé několik kilometrů a leží 30 km severně od Burgasu. Dobré klimatické podmínky celé této oblasti, nádherná, 8 km dlouhá písčitá pláž s postupným sestupem do moře a blízkost historického Nesebru činí ze Slunečného Pobřeží jedno z nejvyhledávanějších míst bulharského Černomoří. Dopravu v letovisku zajišťují minivláčky a spojení s okolními městy pravidelná autobusová doprava.

Slunečné Pobřeží je ideální místo pro strávení příjemné rodinné dovolené se spoustou lákadel pro děti. Na své si přijdou i mladí lidé, pro něž je tu řada možností zábavy.

Letovisko má živou pobřežní promenádu vedoucí po celé délce pláže skoro až k Nesebru. Je lemována množstvím kaváren, stánků a útulných restaurací. Během letní sezóny se zde koná mnoho festivalů, koncertů a jiných kulturních událostí. Velmi populární jsou také procházky po nádherně osvětlených kolonádách. V posledních letech prodělala většina hotelů zásadní modernizaci a v ničem si nezadá s hotely v leckterém vyhlášeném turistickém letovisku ve Středomoří.

Hlavním lákadlem letoviska je však pláž - osm kilometrů jemného světlého písku. Přístup do vody je hodně pozvolný, vhodný pro neplavce i malé děti, které se zde mohou bezpečně věnovat svým hrátkám.

Za zmínku určitě stojí i místní aquapark Action, který je určen všem generacím. Najdete zde mnoho skluzavek, toboganů, bazénů, vířivek, dětských bazénů, kaváren, restaurací, pizzerií, cukráren, barů u bazénů a mnoho dalších atrakcí.

Podlaží
1
Počet podlaží
8
Dispozice
1+kk
Plocha
82 m2
Užitná plocha
72.16 m2
Terasa
Ano
Bazén
2 bazény
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
150 m
Lékař
350 m
Kavárna
150 m
Restaurace
120 m
Bar
130 m
Škola/školka
820 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00