Velký 3+kk byt na prodej , par kroků od moře , Mola Kaliva , Řecko

Mola Kaliva , Řecko – ID 10700
130 000 € ≈ 3 242 850 Kč
Plocha 70 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 75 m
Stav Volné
Období Celoroční

Velký byt na prodej se 70 m2 obytné plochy a plně zařízený na klíč. Postavený v roce 2007 je v původním stavu se skvělým půdorysem včetně 2 ložnic, koupelny, kuchyně ve stylu šéfkuchaře a otevřeného obývacího pokoje s výstupem na balkon s výhledem na moře. Ideální pro rekreanty s dětmi, protože pláž je vzdálená pouhých 75 metrů a ideální pro děti na hraní na zahradě!! Mnoho doplňků s domem, jako je nábytek, elektrika, hliníkové okenní kování, bezpečnostní dveře, krby, střídače klimatizace, soukromé parkoviště a mnoho dalšího. Dům prošel rekonstrukcí a je ideální pro příjem z pronájmu.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Mola Kaliva je malá vesnice s průměrnou pláží. S oblázky na pobřeží a s plochým kamenem v prvních pár metrech, pak s pískem a mělčinou ve vodě. Na některých místech jsou umístěny pytle, aby se dalo přes plochý kámen snadno projít a dostat se k písku a mělčině. Tato pláž není ideální pro děti. Voda je čistá a moře klidné. Někdy jsou listy na pobřeží a pláž má přirozený stín. Některé části jsou organizované a je zde také známý Kudu bar s dobrou hudbou.

Plážový bar White Season se nachází hned za Mola Kaliva směrem na Nea Skioni. Je to velmi oblíbený bar na západním pobřeží Kassandry. Krásně zařízené a pohodlné, s velkým parkovištěm. Za barem je les, který dodává atmosféře zvláštní kouzlo. Bar má velkou travnatou plochu vhodnou pro hraní „rakety“ nebo dětskou hru. Obsluha v baru je skvělá, hudba obvykle není příliš hlasitá. Moře je velmi čisté a průhledné, ale s kameny a kameny na dně a v některých částech mořskými ježky.

Tuto nabídku si právě prohlíží 1 člověk
Proces nákupu v Řecku Investice Dofinancování Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
70 m2
Užitná plocha
70 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
160 m
Lékař
8 km
Kavárna
200 m
Restaurace
100 m
Bar
150 m
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00