Velký a prostorný mezonet s úžasným výhledem na moře, Kriopighi ,Řecko

Kriopighi , Řecko – ID 10513
160 000 € ≈ 3 983 200 Kč
Plocha 84 m2
Dispozice
Moře 1 200 m
Stav Volné
Období Celoroční

Mezonet na 3 podlažích se může pochlubit s nejlepších výhledů v malebném městečku Kriophigi. Krásně zařízený obývací pokoj podporuje konverzaci a přátelská jídla, zatímco zbytek domu nabízí dostatek soukromí se 3 úrovněmi. Dům se může pochlubit 84 m a zahrnuje několik vnitřních a venkovních obývacích a jídelních prostor. Celkem 3 ložnice, 2 kompletní koupelny, designová kuchyně a obývací pokoj s výstupem na terasu s výhledem na moře a na Kriopigi. Dům je 1200 m od písečné pláže a do centra města 200 metrů. Kriopigi je klidné město obklopené přírodou a nabízí širokou škálu taveren, kaváren, butiků a mnoho dalšího.

Pokud máte zájem o další informace nebo prohlídku této nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Tato nemovitost slibuje lukrativní návratnost vaší investice a výjimečný zážitek.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Kriopigi (Κρυοπηγή', řecky: studený zdroj) je vesnice na východním pobřeží Kassandry 90 km od Soluně. Nachází se podél zelených kopců s krásným výhledem na záliv a svým vzhledem připomíná obrovský amfiteátr.

Starší část Kriopigi včetně náměstí leží na vyvýšeném místě na svahu vesnice. Hotely a mnoho z více než 300 apartmánů se nachází převážně v blízkosti hlavní silnice nebo v nižších oblastech blízko pláže.

Většina restaurací, barů, kaváren a supermarketů je také centrální.

V těsné blízkosti pláže se nachází organizovaný kemp EOT (EOT – Ministry of Tourism).

Jednou z mnoha výhod, které dělají z Kriopigi vítěznou destinaci pro trávení dovolené, je dobré klima obklopené prostředím zelených hor a pláží oceněných modrou vlajkou se slibnou velmi čistou vodou.

Vesnice udržuje centrum pro výzkum vzdělávání a zlepšování dovedností. Tato instituce je místem setkávání pedagogů z celého světa a organizačním centrem mnoha seminářů a konferencí.

Cesty na pláž i celé okolí jsou obklopeny borovými lesy a zvou k průzkumnému výletu.

Návštěvníci v Kriopigi mají příležitost získat širokou škálu přírodních produktů vyrobených a dostupných v této oblasti.

Důrazně doporučujeme navštívit idylickou náves a také se projít k přírodnímu prameni, který dal této obci jméno.

Počet podlaží
3
Dispozice
Výhled na moře
Ano
Plocha
84 m2
Pozemek
100 m2
Užitná plocha
84 m2
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
84 m2
Obchod
650 m
Lékař
5 km
Kavárna
250 m
Restaurace
260 m
Bar
350 m
Škola/školka
620 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00