Velký dům vhodný na pronájem, Top cena, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 12186
184 000 € ≈ 4 666 240 Kč
Plocha 416 m2
Dispozice atypický
Moře 2 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Uvítáte-li pohodlí a výhodnou investici v srdci malebného města Kavarna, tento rozsáhlý dům nabízí vše, co potřebujete. S celkovou plochou 416 m2 a dvorem o velikosti 286 m2, tento majetek slibuje prostorné a pohodlné bydlení pro vás nebo vaše hosty.

S čtyřmi parkovacími místy si můžete být jisti, že vám nebude chybět prostor pro vaše vozidla.

Dispozice domu:

Přízemí: V přízemí je veranda s BBQ. Užijte si grilování a klidný odpočinek na svém vlastním soukromém dvoře.

První patro: Třípokojový apartmán s terasou nabízí úchvatný výhled na moře. Disponuje obývacím pokojem, dvěma ložnicemi, koupelnou a samostatným WC.

Druhé patro: Další třípokojový apartmán s terasou a úchvatným výhledem na moře. Opět zde najdete obývací pokoj, dvě ložnice, koupelnu a WC.

Třetí patro: Třípokojový byt s terasou s panoramatickým výhledem na moře.

Vzdálenost k moři je pouhých 2 km, což je ideální pro milovníky pláže a mořských radovánek.

Tato nemovitost je nejenom půvabným domovem, ale také výhodnou investicí. Buďte součástí tohoto exkluzivního prostředí a užívejte si luxusního života ve městě Kavarna!

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Počet podlaží
4
Dispozice
atypický
Výhled na moře
Ano
Plocha
416 m2
Pozemek
286 m2
Užitná plocha
416 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
105 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00