Velký pozemek s potenciálem, v blízkosti pláže, skvělá cena, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 12842
342 900 € ≈ 8 671 941 Kč
Plocha 4000 m2
Moře 1 150 m
Období Celoroční

Nabízíme vám jedinečnou příležitost ke koupi atraktivního pozemku o ploše 4000m2 v malebné oblasti Bostanlka v Nesebaru. Tento pozemek, momentálně klasifikovaný jako zemědělská půda (kategorie 8) s trvalým využitím jako pastvina, je skvělou investicí pro budoucího vlastníka. Nabízíme plnou asistenci při řízení o změně statusu na stavební pozemkový majetek (RPI).

Klíčové vlastnosti pozemku:

Panoramatický výhled: Pozemek se mírně svažuje a poskytuje úchvatné panorama okolní krajiny.

Výborná poloha: Jen 636 metrů od nového supermarketu Lidl a 1,15 km od nejbližší pláže.

Infrastruktura: Elektřina a voda jsou v blízkosti pozemku. Přístupová asfaltová silnice zajišťuje pohodlnou dostupnost.

Investiční potenciál:

Tento pozemek nabízí široké možnosti rozvoje, včetně výstavby rekreačního bytového komplexu či luxusní vilové vesnice. Strategická poloha v blízkosti oblíbených letovisek Sluneční pobřeží a Sveti Vlas činí tento pozemek ideální volbou pro investory nebo pro ty, kteří hledají druhý domov u moře.

Proč investovat právě zde?

Skvělá dostupnost: Blízkost k pláži a městské infrastruktuře zajišťuje vysokou atraktivitu pro budoucí obyvatele.

Potenciál růstu: Oblast Nesebaru je vyhledávaná destinace s rostoucí poptávkou po rekreačních nemovitostech.

Podpora při změně statusu: Naše asistence při změně využití pozemku vám usnadní celý proces a otevře nové možnosti pro rozvoj.

Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti k investici do atraktivního pozemku v jedné z nejkrásnějších oblastí Nesebaru. Pro více informací a prohlídku nás kontaktujte ještě dnes!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Městečko Nessebar je jedním z nejnavštěvovanějších bulharských letovisek na pobřeží Černého moře. Leží 38 km od Burgasu a 100 km jižně od Varny na skalnatém poloostrově stejného jména, který volně navazuje na písečné Slunečné pobřeží na jihu.

Městečko bylo roku 1056 vyhlášeno architektonickou a archeologickou rezervací. Od roku 1983 je zapsáno v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pro toto malebné místo je typická černomořská zástavba dvoupatrových dřevěných domů, tisknoucích se k sobě v křivolakých uličkách. Atmosféru dotvářejí četné kostely především z byzantského období (kostel Sv. Jana Křtitele z 11. stol., Sv. Štěpána z 10. stol. s nádhernými nástěnnými malbami z období bulharského národního obrození i kostel Pantokratora). Nejstarším dochovaným kostelem je Bazilika, která pochází patrně z 5. stol.. V centru města stojí Starý Biskupský palác, který bezesporu patří mezi nejpůsobivější dominanty města. Na okraji starého města stojí unikátní dřevěný větrný mlýn. Za návštěvu zajisté stojí i Archeologické muzeum s rozsáhlou sbírkou ikon a antickou keramikou nebo klášter Sv. Jiří. Nedaleko přístavu jsou dobře zachovalé hradby, ve městě je dláždění z dob středověku i antického Řecka a Říma. Dlážděné, pečlivě udržované uličky, starověké kostely a roubené domky z 19. století dodávají tomuto městečku nebývalé kouzlo. Můžete se zde celé dlouhé hodiny toulat a obdivovat nabídku řemeslných výrobků a seznamovat se s bohatou minulostí. Milovník historie a architektury se tu určitě nudit nebude. Naleznete tu také malé obchody, tržiště, hospůdky, přístav. Nachází se tu hned několik pláží. V jižní části městečka se nachází ta nejzajímavější pláž, Jižní pláž. Zajímavá je především její délka, a pokud se zadíváte pozorně, zjistíte, že plynule navazuje na pláž, která se táhne až od Slunečného pobřeží. Pláž je písčitá, s pozvolným vstupem do moře a nabízí široké spektrum sportovního vyžití( fotbal, volejbal, ízda na vodním skútru aj.). Podél písečné pláže na pevnině, 2 km od starého centra se nachází nová čtvrť. Blízkost Slunečního Pobřeží nabízí možnost využít kompletně nabídky sportu a zábavy a ostatních služeb i v tomto středisku. Pestrost a kombinace historie s moderními službami a noční posezení v restauraci na skále nad mořem ve starém Nesebru jsou důvody k návštěvě a trávení dovolené na tomto kouzelném místě.

Toto úchvatné místo je jako stvořené pro romantiky, milovníky nočního života, historie, kultury a dobrého jídla. Nessebar by si neměl nechat ujít nikdo, kdo chce poznat Bulharsko a jeho zvyky.

Plocha
4000 m2

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00