vybavený dům po rekonstrukci, Zavet Bulharsko

Zavet, Bulharsko – ID 11583
55 000 € ≈ 1 358 225 Kč
Plocha 325 m2
Dispozice 3+kk
Moře 70 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi zrekonstruovaný přízemní dům 3+kk o celkové ploše 91m2 s pozemkem 325m2.

Dům se nachází se v centru obce Zavet, kraj Burgas, Bulharsko.

Prodává se kompletně zařízený, dle aktuálních fotografií.

Dispozice: obývací pokoj/jídelnu a kuchyňský kout, dvě ložnice, koupelnu a

WC, komora (lze předělat na další ložnici). V obývacím pokoji je instalován krb na dřevo, v jedné ložnici je klimatizace. Dům je zrekonstruovaný a je v tradičním bulharském stylu. Na pozemku je možné zaparkovat několik aut.

Dům je ideální volbou pro lidi, kteří hledají útulný domov kde se kombinuje pohodlí a přirozená krása. Díky své jednopodlažní konstrukci, nabízí snadný a pohodlný přístup do všech místností.

Dvůr je ideální pro zahradničení, relaxaci a zábavu. Plot je nový, byla postavena masivní betonová opěrná zeď a kámen.

Nemovitost je vhodná jak k celoročnímu bydlení, tak k rekreaci.

Máte možnost mít vlastní zahradu

Dům nabízí pohodlí, klid a možnost relaxace, je zde krásná příroda.

Vzdálenost z vesnice Zavet do městského centra Sungurlare je 33,6 km, do Aytosu je 41 km., do Karnobatu je 44,7 km., do krajského města Burgas - 70,5km. V obci je železniční zastávka, kterou projíždí vlak na trase Karnobat-Varna.

Skvělá nabídka za skvělou cenu! Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
325 m2
Pozemek
325 m2
Užitná plocha
91 m2
Zastavěná plocha
91 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00