Vysněná letní chata u starého náměstí v krásném letovisko Pefkochori

Pefkochori, Řecko – ID 9837
220 000 € ≈ 5 487 900 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 2+kk
Moře 200 m
Stav Volné
Období Celoroční

Vítejte v "The Cottage", fantastické chatě, která se nachází na nejoblíbenějším Starém náměstí v Pefkohori. Chata 60 m2 na dvou podlažích je splněným snem, postavená z kamene uvnitř i zvenčí s veškerým komfortem a luxusem. Nachází se na skvělém místě pro vaši letní destinaci s veškerou občanskou vybaveností a písečnou aqua pláží je jen pár minut . Klidnější bydlení a pomalejší tempo nahrazují frenetický městský život a nabízejí dokonalou rovnováhu pro nádherný letní životní styl. Dům se může pochlubit ložnicí ve stylu podkroví s kanceláří a šatnou s kamenným dekorem a nádhernými okenicemi, 2 plně vybavenými koupelnami, kuchyní s posezením. K dispozicí je taky posezení v zadní části domu s pergolou. Dům je kompletně zařízen , elegantní, luxusní a se všemi špičkovými elektrospotřebiči. Ideální chata vaší prázdninové bydleni.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Pefkohori je široce uznáváno jako jedna z předních rezidenčních čtvrtí Řeků i turistů s některými z nejhodnotnějších a nejprestižnějších nemovitostí nacházejících se v této oblasti. Díky elegantním butikům, restauracím a kavárnám je to za chvíli jedna z nejžádanějších čtvrtí města – zejména mezi těmi, kteří si chtějí užít zelené, otevřené prostory vedle obvyklé městské vybavenosti.

Pefkochori je vesnice s obílenými domy obklopená citrusovými a olivovými háji, která se rozprostírá až k oblíbenému plážovému letovisku v zálivu Toroni. V létě lákají rekreanty možnosti šnorchlování, parasailingu, ale i procházek a výhledů na západ slunce z restaurací nebo tradičních taveren nabízejících středomořské pochoutky. Večer se v barech a klubech pořádají hudební vystoupení s řeckou a srbskou hudbou. Nákupní možnosti zahrnují obchody s ručně vyráběnými suvenýry, jako jsou šperky a citronový likér.

Pefkochori , což znamená „borovicová vesnice“je turistické město nacházející se na jihovýchodě poloostrova Chalkidiki v Řecku. Pefkochori je pojmenován po borovicích, které se vyskytují v horách této oblasti. Populace v roce 2011 byla 1 931 . Pefkochori se nachází na severovýchodním pobřeží poloostrova, 3 km jihovýchodně od Chaniotis, 4 km severně od Agia Paraskevi a 92 km jihovýchodně od Soluně.

V severozápadní části přístavu, kde nyní kotví lodě, jsou pozůstatky římského osídlení. Ve stejném okrese byl objeven poklad lysimachských mincí.

Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Plocha
60 m2
Užitná plocha
60 m2
Zastavěná plocha
60 m2

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00