Zařízený 1+kk s výhledem na moře, komplex Glarus, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 11055
30 000 € ≈ 740 850 Kč
Plocha 49 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 1/4
Moře 350 m
Poplatek za služby 370 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám skvělý apartmán o dispozici 1+kk, který má celkovou plochu 49,6 m2 a nachází se v prvním patře čtyřpatrového domu. Byt se nachází v menším rodinném komplexu Glarus v Kavarně.

Rozvržení apartmánu zahrnuje chodbu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, komoru, koupelnu s WC a balkon s krásným výhledem na moře a bazén. Cena je včetně nábytku a vybavení. S případnou rekonstrukce nového majitele dle vlastních představ či dovybavení bytu rádi pomůžeme za bezkonkurenční cenu!

Komplex "Glarus" má ideální polohu - na jižně orientovaném svahu, který nabízí krásný panoramatický výhled na záliv Kavarna a Černé moře. Pláž je jen kousek pěšky (350 metrů). Samotný areál se nachází v klidné oblasti, ze 3 stran obklopen panenskou přírodou. Glarus má venkovní bazén s relaxační a opalovací zónou, kde si můžete při koupání užívat krásy moře a okolí. U bazénu je internetová kavárna s barem, kde se podávají nápoje a lehké občerstvení, lázně jsou jen kousek pěšky. Komplex je ideálním místem pro Vaši dovolenou.

Poplatek na údržbu činí 370€ ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
49 m2
Užitná plocha
33.6 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
250 m
Bar
470 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00