Zařízený 1+kk s výhledem na moře, Primorsko

Primorsko, Bulharsko – ID 11189
69 900 € ≈ 1 743 656 Kč
Plocha 49 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 4/5
Moře 200 m
Poplatek za služby 10 € za m2/rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám parádní 1+kk, o celkové ploše 49m2, který se nachází ve čtvrtém podlaží ze šesti pater v komplexu Teos v první linii u moře v Primorsko, Bulharsko.

Dispozice: chodba, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a odpočinkovou částí, koupelna s toaletou a prostorná terasa s výhledem na moře. V komplexu jsou k dispozici vám i vašim hostům: bazén s relaxační zónou, zahrada, možnost parkování.

Pláž je vzdálena pouhých 200 metrů.

Komplex nabízí správu nemovitostí.

Poplatek na údržbu činí 10€/m2 ročně.

Skvělá nabídka. Doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

O Primorsku: Nejdelší písečné pláže na pobřeží Černého moře táhnoucí se více než 10 kilometrů, pohostinnost místních obyvatel a možnost domluvit se v češtině, to je jen několik důvodů, proč Primorsko každý rok láká mnoho turistů. Z původně malé rybářské vesničky 50 km jižně od letoviska Burgasu se stalo oblíbené turistické letovisko většiny českých turistů. Naleznete zde jedny z nejdelších a nejkrásnějších písčitých pláží bulharské riviéry, které jsou známé bělostným pískem, čistou vodou a pozvolným vstupem do moře.

Od roku 1994 je Primorsko držitelem symbolu Modrá vlajka. Modrá vlajka je symbol, který označuje pláže nebo přístavy splňující standardy týkající se péče o životní prostředí. K získání vlajky je nutná čistota vody a recyklace odpadů, pláže také musejí mít bezbariérový přístup a být vybaveny zdravotnickým zařízením, informačním centrem, zábavnými prvky, toaletami a převlíkacími kabinkami.

Podlaží
4
Počet podlaží
5
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
49 m2
Užitná plocha
43.12 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
790 m
Lékař
2 km
Kavárna
1 km
Restaurace
210 m
Bar
410 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00