Zařízený 2+kk, bez poplatku na údržbu, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 11047
52 500 € ≈ 1 296 750 Kč
Plocha 51 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/4
Moře 5 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám dvoupokojový, cihlový byt o celkové ploše 51m2, který se nachází v prvním podlaží ze čtyř pater v bytovém domě ve městě Kavarna, Bulharsko. Bytový dům se nachází v blízkosti centra města, městské nemocnice, obchodů a 5 km daleko od moře. Byt sestává ze vstupní chodby, ložnice, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s WC, balkon, k bytu náleží i přilehlý sklep o ploše 4,59 m2. Byt se prodává kompletně zařízený a vybavený.

Nemovitost bez poplatku za údržbu!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
51 m2
Užitná plocha
44.88 m2
Obchod
420 m
Lékař
340 m
Kavárna
890 m
Restaurace
640 m
Bar
640 m
Škola/školka
540 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00