Zařízený 2+kk, jen 100m od pláže, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 12021
64 400 € ≈ 1 633 184 Kč
Plocha 70 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/4
Moře 100 m
Poplatek za služby 370 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme Vám vybavený apartmán o rozloze 2+kk, o celkové ploše 70 m2, v komplexu Allegra Complex v Kavarně. Apartmánt se nachází ve druhém podlaží ze čtyř pater. Dispozice: chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a terasa. Apartmán se prodává kompletně zařízený nábytkem a vybavení dle aktuálních fotografií.

V komplexu jsou k dispozici Vám i Vašim hostům:

Bazén, relaxační zóna, gril, video dohled, parkování, 24h ostraha.

Vzdálenost k moři pouhých 100 metrů.

Skvělá nabídka, doporučujeme!

Poplatek na údržbu činí 700BGN ročně, cca 370€.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
70 m2
Užitná plocha
61.6 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00