Zařízený 2+kk, nízký poplatek na údržbu, top cena, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 11026
59 500 € ≈ 1 508 920 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/4
Moře 350 m
Poplatek za služby 250 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám zařízený apartmán 2+kk, který se nachází v prvním podlaží ze čtyř pater v komplexu Marina Residence v Kavarna, Bulharsko. Celková plocha činí 62m2.

Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a prostorná terasa s výhledem do zeleně. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení. Poplatek na údržbu činí 250€ ročně. Komplex je perfektně a pečlivě udržovaný. Má bazén s relaxační zónou, krásnou zahradu, výtah, 24h ochranu, parkoviště. Písčitá pláž je vzdálena pouhých 350 metrů. Občanská vybavenost a infrastruktura jsou v docházkové vzdálenosti. Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
1
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
65 m2
Užitná plocha
57 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
270 m
Bar
270 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00