Zařízený 2+kk s výhledem na moře, komplex Victorio, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 11645
73 600 € ≈ 1 831 536 Kč
Plocha 64 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 4/7
Moře 150 m
Poplatek za služby 500 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 64m2, situován ve čtvrtém podlaží ze sedmi pater v komplexu Victorio 2, v Sveti Vlas, Bulharsko. Cena je včetně nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkón. Z balkónu je krásný výhled na moře. Komplex Victorio, ve kterém je apartmán situován se nachází pouhých 150 metrů od nádherné pláže a v blízkosti Slunečního pobřeží a Nesebar. Přitahuje nejen vynikající architektonický celek, ale také bohaté vybavení pro dokonalý odpočinek a relaxaci a výhodná poloha komplexu. Majitelům a jejich hostům jsou v komplexu k dispozici:

• Bazén s relaxační zónou

• Restaurace s výhledem na moře / bazén

• Bar s výhledem na moře / bazén

• Dětské hřiště

• 24 hodinová ostraha

• Krásné upravený, udržovaný areál

• Hlídané parkoviště

Poplatek na údržbu činí 500€ ročně.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

Sveti Vlas se nachází na nejlepším místě na bulharském pobřeží Černého moře - na úpatí svahů Balkánu, které postupně sestupují do křišťálově čisté vody rozlehlého Černého moře. Tato příznivá kombinace znamená mnoho slunečných dnů (průměrně 260 ročně), chladné odpoledne, čistý vzduch a ideální podmínky pro léčbu nemocí horních cest dýchacích.

Kromě ideálního klimatu, které je blízko Středozemního moře, má Sveti Vlas zajímavou historii. Asi před 1800 lety byla místo luxusních přístavů a rekreačních komplexů thrácká svatyně. V té době bylo město pojmenováno Larissa a teprve 14. století přijalo jméno Sveti Vlas, patrona obchodníků.

Pláž letoviska je dlouhá 1,5 km a v průměru 16 m. Existují tři krásné pláže s jemným zlatým pískem, které podle Evropské komise patří k nejčistším pro koupání v Bulharsku.

Pokud hledáte párty, Slunečné pobřeží je jen pár minut jízdy autem, a pokud se budete chtít podívat na památky, jedinečné město Nessebar a jeho historického a kulturního dědictví jsou vzdálené 10 km. V roce 2007 byl ve městě Sveti Vlas otevřen největší jachetní přístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jachet.

Jsou zde i zajímavé akce - každoročně v polovině července se koná plachetní regata „St. Vlas“ a v srpnu superskokanová rally pod stejným názvem.

Sveti Vlas je evropské město, které fascinuje všemi ročními obdobími. Podzim je velmi měkký a teplý, jaro inspiruje krásou kvetoucí vegetace a v zimě vás zasněžené svahy Stara Planina ponoří do zasněžené pohádky. V městě je veškerá občanská vybavenost pro pohodlný život. V Sveti Vlasu všechny nemovitosti, které nabízíme jsou vhodně k trvalému bydlení.

Podlaží
4
Počet podlaží
7
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
64 m2
Užitná plocha
56.32 m2
Balkon
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
60 m
Lékař
170 m
Kavárna
270 m
Restaurace
120 m
Bar
150 m
Škola/školka
500 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00