Zařízený 3+kk s výhledem na moře, Kavarna, Bulharsko

Kavarna, Bulharsko – ID 10477
85 800 € ≈ 2 124 837 Kč
Plocha 102 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/4
Moře 1 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné

Nabízíme Vám apartmán se dvěma ložnicemi, který se nachází ve třetím podlaží ze čtyř pater v Kavarna, Bulharsko. Byt má jihovýchodní orientací a celková plocha činí 102m2.

Dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna a samostatná toaleta a terasa s výhledem na moře.

Apartmán bez poplatku za údržbu!

Velice dobrá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
102 m2
Užitná plocha
89.76 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
550 m
Lékař
990 m
Kavárna
1 km
Restaurace
780 m
Bar
770 m
Škola/školka
660 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00