Zařízený dům s bazénem, kousek od moře, Yunets

Yunets, Bulharsko – ID 11755
165 000 € ≈ 4 181 100 Kč
Plocha 1150 m2
Dispozice atypický
Moře 11 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám zařízený dům s bazénem v ekologicky čisté vesnici Yunets v blízkosti panenské pláže Shkorpilovtsi a Byaly.

Dům je dvoupodlažní a má následující dispozici:

Přízemí: vstupní chodba, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s krbem, koupelna s WC, veranda

První patro: chodba, šatna, dvě ložnice, koupelna s WC, prostorný balkon s výhledem na hory a do dvora.

Plocha domu 154 m2. Dům byl zkolaudovány roku 2011.

Dále byl ve dvoře postaven přízemní dům o rozloze 53 m2. Skládá se z: chodby, ložnice, sauny s relaxační místností, toalety.

Oba domy jsou plně zařízené a vybavené. Klimatizace v každém pokoji.

Dvůr má rozlohu 1150 m2. Na dvoře je bazén, altán s grilem, parkoviště s kolnou, malé umělé jezírko, plodné ovocné stromy.

Obec se nachází 40 km jižně od města Varna, 11 km od Byala a Shkorpilovtsi. Klima v oblasti je mírné-kontinentální. Reliéf je kopcovitý a zalesněný, obec se nachází na východních svazích Staré Planiny. Na jedné straně je lemován prastarým lesem a přehradou a na straně druhé prostornými vinicemi a velkými slunečnicovými poli. Yunets je autentická bulharská vesnice s vlastní atmosférou, obklopená krásnou a ekologicky čistou přírodou.

Vzdálenost od pláže a města Byala je 11 kilometrů.

Skvělý dům za skvělou cenu, doporučujeme!

My z Moje nemovitost u more Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Město Byala leží na hranici okresů Varna a Burgas, téměř stejně vzdálené od okresních měst Varna (56 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město Byaly je Obzor, který je jen 5 km daleko. Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatého pobřeží, malých zátok, pláží s písečnými dunami. Letní turistika přitahuje mnoho lidí. V posledních letech došlo k prodloužení turistické sezóny, která začíná na začátku května a trvá do září. Dnes je Byala prosperujícím bulharským městem díky své pokročilé výrobě vína. Vyrábí se zde skvělé víno Dimyat. Je to také přímořské letovisko. Přírodní zdroje určují rozvoj města jako centra plnohodnotné mořské turistiky. Prostorná pláž v kombinaci s listnatým lesem, příznivou teplotou mořské vody a její čistotou nabízí optimální podmínky pro prevenci a rehabilitaci podél pobřeží. Město bylo založeno 3 století před naším letopočtem. Paleogeologické místo Bílé skály se nachází v malém městě. Nachází se mezi severní stranou centrální pláže a ústím Bílé řeky.

Počet podlaží
2
Dispozice
atypický
Plocha
1150 m2
Pozemek
1150 m2
Užitná plocha
154 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
80 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00