Zařízený hotel v celoročním provozu, Košarica

Košarica, Bulharsko – ID 11943
709 000 € ≈ 17 558 385 Kč
Plocha 586 m2
Moře 3 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Představujeme vám rodinný hotel, který má 8 dvoulůžkových pokojů (možnost přistýlky) a 3 apartmány s celkovou základnou 35 lůžek, s výhledem na moře nebo na hory, rozmístěné ve dvou podlažích. Všechny pokoje jsou komfortně zařízené a nabízejí koupelnu s vanou/sprchovým koutem, kabelovou TV, bezdrátové připojení k internetu a individuální klimatizaci. Apartmány jsou shodně vybaveny a mají navíc oddělenou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a lednicí. V podkroví jsou 3 pokoje s 1 společnou koupelnou, prádelna/sušárna se samostatnou koupelnou, velký úložný prostor. Podkroví je možné kompletně rekonstruovat na hotelové pokoje. Všechny pokoje a apartmány mají plovoucí podlahy v ložnicích, terakotu na chodbách a sádrokartonové stěny.

Restaurace je postavena ve starém tradičním stylu, ze dřeva a kamene. Krb s vodním pláštěm a konvektorovými radiátory vytápějící restauraci, recepci, lázeňskou část a schodiště do hotelové části. Součástí restaurace je vnitřní a venkovní nákupní zóna s venkovním bazénem. Nabízí autentickou atmosféru a působivý interiér se sbírkou loveckých trofejí. Plně vybavená kuchyň s připojenou komorou. Lázeňský areál je nově vybudovaný a zahrnuje saunu, vířivku, relaxační část, sprchový kout a koupelnu.

Součástí areálu je také venkovní bazén s lehátky, kulečník, prostorná recepce s kanceláří, lobby a sociální zařízení, dvůr s houpací sítí, parkoviště před areálem.

Více informací:

Hlavní budova byla postavena v roce 2003, přístavba a nástavba byly postaveny v roce 2008. Bazén a lázeňský areál byly postaveny v roce 2017. Recepce, kulečník a hotelové pokoje byly zrekonstruovány v letech 2017-2018.

Zařízení funguje celoročně a je velmi dobře rozvinuté. V restauraci jsou stálí zákazníci, převážně cizinci s trvalým pobytem a také Bulhaři.

Rodinný hotel je plně zařízený, funkční a má veškeré dokumenty k provozu. Komplex se nachází 3 km západně od pláže, na jižním svahu východní Staré planiny a 40 km od Burgasu. Atraktivní kombinace moře a hor. Na východě je nádherný výhled na mořskou zátoku a Starý Nesebar. Internetové připojení je zajištěno v celém areálu.

Autobusová zastávka je vzdálena asi 150 m a nedaleko je také hřiště na minigolf. Jen 3 km odtud je nově vybudovaná prodejna řetězce Lidl. Ta i Sluneční pobřeží jsou snadno a pohodlně dostupné po osvětlené pěší a cyklistické stezce nebo autem a pravidelným autobusovým spojení. Na stavbu objektu byly použity kvalitní materiály.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Kosharitsa je rekreační obec (okres Burgas, obec Nessebar), která se nachází 2 km od oblíbeného letoviska Slunečné pobřeží, na úpatí majestátní hory Stara Planina, jejíž poslední svahy postupně klesají do křišťálově čisté vody Černého moře. Tato oblast je malebná, s krásným panoramatickým výhledem, ponořená do husté středomořské vegetace. Obec nabízí vynikající podmínky pro rekreaci a turistiku.

Vesnička je velmi okouzlující, zachovává si čistotu a krásu. Zde je harmonie, krása a klid čisté a nedotčené přírody. Populární a živé letovisko Slunečného pobřeží a malebná přírodní rezervace Kalinata jsou v těsné blízkosti.

Oblast má vynikající příležitosti pro milovníky plážové dovolené a milovníků rušného nočního života (v letovisku Slunečné pobřeží). Milovníci přírody mají možnost procházky v lese či cyklistiku. Četné eko-trasy nabízejí příležitost procvičit ekoturistiku a pěší turistiku. Nedaleké rybníky potěší milovníky rybolovu.

Košarica se nachází v nadmořské výšky 100 metrů nad mořem. Pláž a letovisko Slunečného pobřeží jsou 3 km daleko, město Burgas a mezinárodní letiště - 40 km, Varna - asi 90 km. V obci je škola, obchody a na náměstí je krásný kostel. Silnice jsou asfaltové, je zde centrální vodovod a kanalizace, telefonní a internetové připojení.

Výhled na moře
Ano
Plocha
586 m2
Pozemek
586 m2
Užitná plocha
662 m2
Bazén
Bazén
Zastavěná plocha
208 m2
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00