zrekonstruovaný 3+kk ve skvělé lokalitě a kousek od moře, Burgas

Burgas, Bulharsko – ID 11703
185 000 € ≈ 4 605 575 Kč
Plocha 107 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 81/5
Moře 1 000 m
Poplatek za služby 1 € za rok
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízímeke koupi nádherný a prostorný třípokojový apartmán ve městě Burgas. Poloha apartmánu je vynikající - jen pár metrů od bulváru "Hristo Botev" a hlavní ulice "Aleksandrovská", v klidné a tiché oblasti. Pláž a moře jsou vzdálené 20 minut chůze.

Byt se nachází v prvním podlaží a má následující dispozici: vstupní chodba, velký obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, dvě ložnice, koupelna s WC, dvě terasy, z nichž jedna je uzavřená. Nemovitost je po rozsáhlé rekonstrukci, zařízena zcela novým nábytkem a kvalitním novým elektrickým zařízením. Byt zaujme pěkným designem interiéru, je dokončen kvalitními dřevěnými výrobky a parketami, klimatizace Daikin jsou nejvyšší třídy.

Oblast má dobře rozvinutou infrastrukturu a v bezprostřední blízkosti najdete vše, co potřebujete: různé obchody, restaurace, kavárny, supermarket, pohodlné autobusové zastávky, lékárnu, banku.

Výhody nemovitosti:

Terasa

umístění

ve velkém městě

místní vybavení

letiště

Obchody, bary, restaurace

Park

Pláž

Lázeňské centrum

Škola

Mateřská zahrada

nemocnice

zastávka

Nemovitost bez poplatku za údržbu!

Skvělá nabídka, doporučujeme!

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Podlaží
81
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
107 m2
Užitná plocha
94.16 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00