zrekonstruovaný dům 3+kk, klidná lokalita, Černograd

Černograd, Bulharsko – ID 11581
72 600 € ≈ 1 836 054 Kč
Plocha 976 m2
Dispozice 3+kk
Moře 41 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vám ke koupi zrekonstruovaný dům o zastavěné ploše 111 m2, který se nachází v

obci Černograd nedaleko Ajtosu a Burgasu, Bulharsko.

Dům se sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a 2 ložnic. Nachází se zde i obytný dům (letní kuchyně) o zastavěné ploše 43 m2, jsou zde vybudovány další dva pokoje. Na dvoře je i vedlejší budova o zastavěné ploše 15 m2, vhodná ke skladování popřípadě vhodné jako dílna. Byla zde postavena garáž o ploše 19 m2. K dispozici je pozemek o ploše 976 m2, nádherná lokalita - na úpatí Staré Planiny, s příjemným panoramatickým výhledem na krajinu a v ekologicky čisté oblasti.

Obec Černograd se nachází 12 km od Aytos, 12 km od Karnobat a 41 km od Burgasu. Nemovitost je vhodná k celoročnímu bydlení.

Koupě tohoto zrekonstruovaného domu má několik výhod:

1. Pohodlí a připravenost k bydlení: Dům je již připraven k bydlení, noví majitelé se mohou nastěhovat ihned po koupi. Není zde potřeba dalších oprav nebo vylepšení, což vám ušetří jak čas, tak peníze.

2. Poloha: Obec Černograd se nachází v okrese Burgas, nabízí klidné a příjemné prostředí pro život, daleko od hluku velkého města. Je atraktivní pro lidi, kteří hledají soukromí a

spojení s přírodou, ale zároveň si chtějí zachovat přístup k vybavenost města a služby.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Burgas je největší město jihovýchodního Bulharska a druhým největším na bulharském pobřeží Černého moře a se svou rozlohou 253 644 km² je také jedním z největších v zemi. Podle posledního sčítání lidu NSI k 31. prosinci 2015 má 203 017 obyvatel, což z něj činí čtvrté největší město v zemi. Několik přírodních rezervací a chráněných oblastí, starověké a středověké vesnice, Černé moře a každoroční festivaly přitahují mnoho turistů. Burgas, který se nachází na nejzápadnějším bodě Černého moře, dal své jméno stejnojmenné zátoce, která je největší a nejčlenitější na bulharském černomořském kontinentu. Město je obklopeno Burgaskými jezery- Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východě Černým mořem.

Mezi první obyvatele regionu patří Thrákové, kteří kolem 6. století př. n. l. vytvořili na území dnešního Burgasu spolu s blízkými městy Apolonia řadu osad s blízkými městy Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klima v Burgasu a regionu je charakterizováno jako vlhké subtropické s mořským a kontinentálním vlivem. Průměrná teplota vzduchu v létě dosahuje v červenci 26.7 °C, s tím, že maximální denní teploty nad 20 °C se vyskytují až do listopadu. Průměrný měsíční počet hodin slunečního svitu dosahuje 328,6. V zimách je patrný kontinentální vliv, ale ve srovnání s vnitrozemím zůstává zima mnohem mírnější a na sníh jsou poměrně řídké. Budoucí rozvoj města souvisí s otevřením Burgasu moři a jezerům. V této souvislosti je diskutován projekt Super Burgas. Připravovaný projekt na veřejnou cyklistickou dopravu, na odstranění husté dopravy z centrální části města, na obnovu ostrova svaté Anastázie a mostu, stejně jako na rehabilitaci historického centra, již byl realizován. implementováno. V roce 2012 byla v Burgasu otevřena dvě obchodní centra. Chystá se otevření multifunkční sportovní haly a pobřežní asfaltové silnice spojující Burgas s novou čtvrtí Kjóšeto a čtvrtí Sarafovo.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
976 m2
Pozemek
976 m2
Užitná plocha
111 m2
Garáž
Ano
Zastavěná plocha
111 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00