Zrekonstruovaný dům s letní kuchyní, Brodilovo, panenská příroda v blízkosti moře a pláže

Brodilovo, Bulharsko – ID 12995
94 000 € ≈ 2 327 910 Kč
Plocha 300 m2
Dispozice 5+kk
Moře 13 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vaší pozornosti prostorný dům 5+kk o zastavěné ploše 120 m2 se dvorem 300 m2 Dům má gril/pergolu a je po rekonstrukci. Je zde kanalizace, elektřina, voda. Topení je lokální díky krbovým kamnům. Je možné topit také elektřinou. V domě jsou klimatizační jednotky.

Dům je kompletně zrekonstruovaný se dvorem, grilem a letní kuchyní. Dům je zateplený, sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, čtyř ložnic, komory, dvou sociálních zařízení, solárního a elektrického ohřívače vody. Plot je zčásti pevný, zčásti drátěný. Dům má polusuterén a jedno nadzemní podlaží

Dům se nachází v centrální části obce.

Brodilovo se nachází v pohoří Strandža, která je vzdálena 12 km od města Carevo a pobřeží. Kombinace horského vzduchu, řeky Veleka, která teče vedle obce, a blízkosti moře z ní činí atraktivní místo pro rekreaci, trvalé bydliště a ekoturistiku. V obci je několik obchodů a kaváren. Oblíbené místo Bulharů a cizinců. Skvělá investice pro venkovský dům v oblasti Strandzha.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Carevo se nachází na třech malých poloostrovů a ve čtyři zálivu a svoji plochouje unikátní pro Bulharsko. Poloha města připomíná Rio de Janeiro v mnohem menším měřítku, s mnoha zátok a malých pláží a blízkost hor.

Rozmanitá krajina, zachovalé životní prostředí, přírodní jevy, kombinace hor a moře, přítomnost přírodního parku „Strandža“, mnoho chráněných oblastí, neznámou historii a kulturu, unikátní flóru a živočichů, čistých řek, unikátní folklórem, zvyky, hudba, tanec, kuchyně a tak dále. Jedinečná příroda, bohatá historie i živé lidové tradice propleteny do jedinečným způsobem v dynamické době, určují vzhled jihovýchodní obce v Carevo v Bulharsko.

Zde příroda spojuje malebné mořské pobřeží a pláže s majestátním lichotivé, ale snadno přístupné hory - Strandzha, který udivuje svým bohatstvím flóry a fauny.

Mírné klima, podobný tomu v zemích středomořské oblasti přilákal lidi usadit se v těchto zemích od starověku. Proto stopy lidské přítomnosti a památek je mnoho a jsou velmi rozmanité - od jedinečných tráckých hroby a hřbitovy z doby bronzové přes dobře zachovalých zbytků řecké a římské nadvlády, a baziliky raného křesťanství a pozdního středověku.

Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
300 m2
Pozemek
300 m2
Užitná plocha
120 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
120 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00