Zrekonstruovaný dům v klidné části, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 11449
110 000 € ≈ 2 737 350 Kč
Plocha 400 m2
Dispozice 3+kk
Moře 1 500 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme vaší pozornosti nově zrekonstruovaný rodinný dům v klidné části města Kavarna, ihned k nastěhování. Rozloha domu je 3+kk a velikost 80m2. Dispozice domu - v přízemí se nachází vstupní chodba, jedna ložnice,koupelna s toaletou a obývací kuchyň, v patře se nachází jedna ložnice. Do domu je zavedena obecní voda i elektřina. Odpad je řešen septikem. Vytápění je možné kamny, dům má komín. Dům se ještě dokončuje a součástí kupní ceny je i dokončení dvěřních obložek a montáž vnitřích dveří, také bude namontována kuchyňská linka. Dům se prodává bez vybavení, s nábytkem a vybavením rádi pomůžeme. Pozemek má 400m2, velmi dobře udržovaný. Celý pozemek je oplocený.

Město Kavarna je přistavním městem v Bulharsku a nachází na skalnatém pobřeží v severní části bulharského pobřeží Černého moře. Počet obyvatel se pohybuje kolem 12 000. Kavarna je známá jako „rockové hlavní město Bulharska“, protože každé léto shromažďuje na jednom pódiu světoznámé rockové kapely. Historické muzeum Kavarna ukrývá nálezy z 5. – 6. století našeho letopočtu. Vystaveny jsou nálezy od thráckých kmenů obývajících kraj, ze života Slovanů a Prabulharů. Je zde kompletní vybavenost, obchody, restaurace, školy, školky, kavárny, nemocnice. Město se může chlubit udržovanou městskou pláží. V blízkosti se nachází opravdové perly severního pobřeží např. mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnoho dalších. V Kavarně a okolí žije mnoho cizinců mezi nimi i nemálo Čechů. V okolí Kavarny jsou také skály, ze kterých je opravdu dech beroucí výhled na Černé moře. Je zde blízko také množství léčivých teplých pramenů. Také zde najdete lázně z léčivým bahnem, které má prokazatelný účinek na pohybový aparát.

My z MOJE NEMOVITOST U MORE Vám nabízíme bezkonkurenční množství kvalitních a ověřených nemovitostí. My vám pomůžeme abyste investovali do správné nemovitosti, dle Vašich požadavků, aby Vaše peníze neztratily na hodnotě. Jsme Bulhaři a Působíme v Bulharsku celoročně. Naše firma Vám umí zajistit koupi, pronájem a celkovou správu nemovitosti a poprodejní služby na Bulharském pobřeží v lokalitách Sveti Vlas, Slunečné pobřeží, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a další.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
400 m2
Pozemek
400 m2
Užitná plocha
70.4 m2
Zastavěná plocha
80 m2
Parkování
Ano
Obchod
110 m
Lékař
340 m
Kavárna
510 m
Restaurace
300 m
Bar
290 m
Škola/školka
150 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00