Ukázat na mapě
Rychlé hledání
Připravili jsme pro vás, Česká republika
Nemovitosti hned u moře, Česká republika
Zanechte recenzi

Budeme rádi, když se s ostatními podělíte o zkušenosti s našimi službami. Oceníme jakoukoliv zpětnou vazbu, abychom mohli naše služby udělat ještě lepší.

Pokud máte zájem se s námi potkat, neváhejte se zastavit v naší kanceláři, jsme tu pro vás.

Všechny recenze
Koupí náš vztah nekončí!

Abyste si mohli plně užívat svůj majetek u moře, nabízíme našim klientům široké služby od pojištění majetku, stavební a opravné práce, vybavení, účetní a právní pomoc, obnovení smluv na elektřinu, vodu, telefon a mnoho dalších. Dokážeme zařídit pronájem, úklid, praní prádla, uvítání hostů nebo jakékoliv další služby spojené s vlastnictvím nemovitosti u moře.

Vstup do klientského portálu
Pozor na podvodné prodejce

Pozor na realitky, které kvůli situaci na českém realitním trhu ze dne na den začali nabízet nemovitosti v zahraničí! Bez toho, aby se v zahraničním trhu, který se od českého liší, dostatečně vyznaly a nikdy tam v životě nebyli! Spolehněte se na specialisty a neriskujte zbytečně!

Kontakt
Nalezeny 2 nemovitosti
Mapa
Kupujete nemovitost u jiného prodejce?

Nákup nemovitosti v zahraničí nabízí lákavé příležitosti, ale s sebou nese nebezpečí nejistoty nebo dokonce ztráty veškerých vložených financí. Právní a komunikační bariéry, podvodníci nebo zdlouhavý proces mohou ovlivnit hodnotu nemovitosti. Příprava, spolupráce s odborníky a pečlivé zkoumání trhu pomáhají minimalizovat rizika úspěšné investice v zahraničí.

Rádi Vám pomůžeme prověřit nemovitost na místě, i když ji neprodáváme my. Dohlédneme na spolehlivost celého procesu a zajistíme, abyste rozhodnutí vlastnit nemovitost u moře nikdy nelitovali. Kontaktujte nás.

Nikša Marinkovič

Nikša Marinkovič

Váš odborník na lokalitu Česká republika
Angelina Vasileva

Angelina Vasileva

Váš odborník na lokalitu Česká republika
Nalezeny 2 nemovitosti

Nabízíme zajímavý byt 3+1 u Pražského hradu

Praha, Česká republika – ID 12976

57 m2
3+1
2/6
8 900 000 Kč 356 785 €
Šipka vpravo

Rodinný dům se zahradou v Jabloňových zahradách, Zlonín

Zlonín, Středočeský kraj, Česká republika – ID 12764

164 m2
5+kk
9 200 000 Kč 368 811 €
Šipka vpravo